КК Црвена звезда

  1. jel sezonska vazi za tekme u Jevropi?

    Важи.

  2. Ево неколико корисних савета за улазак.

    Купите масан папир и наватајте неког ко има карту да копирате.
    Цимајте неког ко има 2 сезонске да кад њих двојица уђу један изађе и да вам ту једну.
    Користине сезонску од прошле године ако имате, може да прође ја пробао :)
    Пробајте да увалите неку карту са друге утакмице која није коришћена.
    Реците неком да баци карту са оних степеница кад уђе па је покупите.

    Знам да већина зна све ове ''фазоне'' али можда неком помогнем да у среду буде у пиониру. :))

  3. Ma ulaziće ko stigne :D pazi šta ti kažem :D
    a samo pazite da ne kopirate svi istu kartu pa ko davno nekad da pohapse sve koji su ulazili sa kartom 00048 i 00030 na tekmu protiv Voždovca :D

  4. Ма јок ја не бринем. За мене срећом од скора карата увек има. Или добијем од групе или од кевиног ортака :)

  5. Ја кажем, он је нико и ништа да му ми посвећујемо пажњу и да га прозивамо. Пичкетина обична.
    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580582_496391320403541_405821096_n.jpg али кад видим да ће овакав сутра истрчати само крене
    ВРАТИ КОЊУ ГЛАВУ МАЧВАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  6. Цокулићу, јепсе, све кад видим да си ти последњи постовао истрипујем да је уствари мој пост. Бем ти ћирилицу, ово Д на почетку и дугачке никове здве речи.
    Ај сад и није толки проблем, ал некад ми је чудно како сам то "ја писао" а никад нисам ушо на одређену тему. лололо

  7. Сви желе да сам ко ја, знам ја то :)

  8. Коме треба карта за вечерас нек ми се јави приватно а може и овде! :)

  9. Требала би мени да нисам пробио ногу ексером осмицом, ал јебига :) судбина :)
    Ваљда ће онај ретард вратити главу и без мене.

  10. Ne laži Devetare, ne daju ti mama i tata da ideš. :)
    Ja jedva skupijo pare. Nego, nikako da pitam je l ovaj klub pripada SD Zvezdinom ili ne?

  11. Mojne o tome :D
    Pripada, to što slušaš rasnog komentatora Tegija tvoja je stvar :D

  12. Nego, nikako da pitam je l ovaj klub pripada SD Zvezdinom ili ne?

    Koga boli kurac?

    To su pitanja za Tegelteiju, SOS kanal, i frustrirane navijače KK Partizan. Eto, oni definitivno jesu deo Jugoslovenskog Sportskog Društva.

    Što, da nije bilo bolje kada su klubom "drmali" Igor Žeželj (za kojeg sam btw čuo da je grobar, što me ne iznenađuje) i njemu slični nesposobni mediokriteti?

    Iskreno ja ove sezone uživam u lepoj igri koja nas krasi (na koš više), i dobrim rezultatima. Nadam se da ću uživati i u osvojenim trofejima.
    PIB-ovima, adresama i vlasničkom strukturom, neka se bave oni koji su nezadovoljni rezultatima klub(ov)a za koje navijaju. Ja navijam za KK Crvena Zvezda koji će večeras da oduva evroligaški jak Galatasaraj.

  13. ЈЕБАЋЕМО ГАЛАТАСАРАЈЕАА !!

  14. Otišli moji u Beograd bez karte :D

  15. Otišli moji u Beograd bez karte :D

    "Rekoh sebi provuć'u se džaba..."

  16. ЈЕБО ВАС ТЕГЊЕТЛИЈАААА!!!"!12

  17. Fegetliju znam od 1993. Veliki je to grobar. Komični su njegovi pokušaji glume objektivnosti.
    Za one koji ne znaju, Šarenac je zvezdaš. Mnogi mlađi ljubitelji košarke misle da je partizanovac.

    Toliko o kredibilitetu različitih novinara.

  18. Za one koji ne znaju, Šarenac je zvezdaš. Mnogi mlađi ljubitelji košarke misle da je partizanovac.

    Сигурно?

  19. Ма за њих двојицу ми и не запиње, ал кад видим да ови са ртс-а коментаришу дерби, а све гробар до гробара, не зна се ко је мање објективан. И онај Аца шупак лиже партизан и барселону ко да он игра за њих, а Страјнић би дао да га онај Станојевић и комплет управа партизана јебу у дупе.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.