КК Црвена звезда

  1. Ово је стварно смешно. Они не знају шта ће са лоптом, шетају се ко неке бабе. Не могу гледам више.

  2. evo doslo, ali bolje da nije

  3. Ne znam zbog čega igraju u ovolikom grču. Nema sumnje da je Galatasaraj dobra ekipa, ali su naši danas baš loši.

  4. Loši smo za medalju..ovog puta naša medalja je strunula.

  5. Како бих ја сад бацио бомбу у халу због прозивања Мачвана. Па није он крив што наши не могу да се саставе, боље да нашима јебу мајку.

  6. Ovi ljudi su odigrali ko pičke najveće. Muda ostavili kod kuće.

  7. Ovi ljudi su odigrali ko pičke najveće. Muda ostavili kod kuće.

    Ovo. Odigrali bez žara. Pa jeboga ti, igraj muški, ako su bolji, bolji su šta sad nije kraj sveta pička mu materina.

  8. Iskreno, nisam mnogo razočaran jer objektivno jesu dosta jači od nas. Malo smor zbog ovakve igre, ali nema veze. Meni je bitno da tučemo onu ziljavu Igokeu jebenu.

  9. Јеби га, стварно смо катастрофално одиграли. Одбране није било, мада руку на срце и Турци су погодили све што су бацили. Свакој серији дође крај, шта да се ради, али опет, несхватљиво је да тим који онако нагузи Цедевиту на овакав начин пукне одмах на следећем мечу. Улм добио Уникс у Казању што говори колико је група изједначена, али верујем да идемо даље и да је ово само лош дан.

  10. ИГРАЧИ СУ ВАМ ОДИГРАЛИ КО ПИЧКИЦЕ!

  11. Идемо даље!
    Да накарамо Додиков пројекат лололо па Уникс тамо!
    Ајмо ајде!

  12. Odgledao sam celu tekmu i igrali ste jako loše, a Galata je bila mnogo bolja.

    Turci imaju ozbiljne igrače, crnce koji kidaju basket i nekoliko Evropljana koji su svi prilično dobri igrači.

    Zaustavili su Rakočevića potpuno, a bez njega vi ne štimate. Bez nekih poena koje on daje ne samo količinski mnogo, nego u nekim momentima kada nikog neće.
    Usporili su vas, a šut vam je bio kriminal.
    Odbrana loša, dozvoljavali ste prolaženje kroz prvu liniju lagano, bez čvrstine i onda je na drugoj liniji ostalo da brani nemoguće situacije. Tačnije ne baš nemoguće, nego situacije koje su dobri igrači Galate obilato koristili raznovrsnim napadima. Čas na Mačvana, čas polaganjem i kucanjem, a čas na trojku.

    Psihološki niste bili kao klub u ovom meču. Danas sam od navijača, komentatora, uprave, bivših i sadašnjih igrača čuo reč "Evroliga" toliko puta, da sam pomislio da su vas prebacili tamo da igrate. Budite na svom mestu, tu gde ste ove godine, a ne tamo negde gde ćete stići, jer kako stvari stoje izborićete plasman u to takmičenje za sledeću godinu, a ovo je ULEB Kup i igrajte ga, probajte što dalje jer sve je to iskustvo više, mada, kao što ćete videti, nisu to dva ista nivoa baš.

    Ponekad valja neko otrežnjenje imati, ukoliko je do njega došlo, a ukoliko se nisu izvukle pouke, onda je ovo dupli poraz.

  13. Kad sam kritikovao igru u prethodnim pobjedama, većina se nije slagala sa mnom. Evo, sad se obistinilo ono što sam govorio, a to je da će iole ozbiljna ekipa surovo kazniti sve propuste u odbrani ( a odbranu igramo amaterski ). Ono što je dobro u ovom porazu je to da će konačno shvatiti da se samim napadom ne dobijaju utakmice. Jeb'o te, pa svi glavni igrači Galate su imali ukupno 7-8 promašaja, ej! Ne ide ovako, mora se raditi na odbrani...

  14. Џони објаснио, нема потребе да се дискутује више о томе. Свака реч му је на месту.

    ЈЕБАЋЕМО ИГОКЕУАА !

  15. У Турској минимум 40 разлике, осим ако се ови буду зајебавали.

  16. Па пораз ко пораз, шта очекујете карати Галатасарај који нам може ћале бити ?
    Лакше ћемо их добити на страни него овде, овде само пар играча зна за овакав притисак и од медија и од стране навијача и пали су. Главу горе и наставити даље, пораз ни први ни задњи :)

  17. Pa nije dosta što je Partizan gubio u Evropi, sad mora i CZBG?! Ja nemam živaca za sve to.
    Jadranska liga zakon!!

  18. Momci sto se tice mojih komsija iz Laktasa tesko ce te i to dobiti...pratim ih i idem na tekme kad mogu (najbliza profi kosarka) i imaju sjajan tim, sjajnog trenera i sve na mjestu...a to sto prozivate kao Dodikov projekt pa taj isti Dodik je i sam igrao kosarku i od kad se zna za njega ulaze u tu istu Igokeu...i treba jbt....Ovde kod nas klubovi ne dobijaju skoro nista (citaj 10-20 k evra za sezonu) mora neko gurati jebo ga ja...koliko CZ i Partizan imaju od drzave i drzavnika.....

  19. Ja nisam imao pojma da su oni prešli iz Aleksandrovca u Laktaše. Skoro sam saznao tu informaciju.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.