КК Црвена звезда

  1. Анархисте па пратим и ја Варду, која је без икакве паре ушла у Фајнл Фор босанске лиге. Да смо добили игокеу Можда би смо сада ми били први у Аба лиги, а не Игокеа :)

  2. Jebi ga! Posteno su nas dobili, nema dileme. Navijanje cista desetka. Ovo su iskusni igraci i samo su potvrdili da je pritisak koji na njih prave navijaci jako mali, gotovo nistavan. Mislim da smo se usrali pobede. Ja sam licno pred tekmu vec video Zvezdu kako u Kazanju overava Top 8, ali svi smo, naravno, imali prevelika ocekivanja. Iz ovog poraza moramo nauciti nesto i to popraviti. Pre svega mislim na odbranu koju je i salabajzer pomenuo (do sada to nije izgledalo tako jer smo dobijali), ali takodje i na situaciju kada moramo da jurimo rezultat - jednostavno se izgube u napadu. Slazem se da u tim situacijama valja pozuriti, ali ono je bilo tragikomicno. Ulm je dobio Kazanj u gostima sto je potvrdilo cinjenicu da je grupa izjednacena. Situacija na tabeli je podnosljiva. Ako dobijemo Ulm kod kuce i Uniks dva puta, prolazimo sigurno. Deluje veoma tesko na prvi pogled, ali Ulm je danas potvrdio da nije nemoguce dobiti Uniks u Kazanju. Ako to uradimo u sledecem kolu, bicemo u situaciji da u Pioniru trazimo prolaz dalje. Galatu cemo jako tesko u gostima dobiti, ali ne treba gledati tu utakmicu kao izgubljenu. U svakom slucaju, nasa jedina briga treba da bude sledeca utakmica. Mec sa Igokeom je od velikog znacaja, ako izgubimo, gotovo sigurno necemo biti prvi u regularnom delu, a ako pobedimo tu smo. Ipak je svaka utakmica (pobeda ili poraz) podredjena plasmanu u Evroligu.

    Imam samo jedno pitanje: U slucaju da dve ekipe u grupi imaju isti broj pobeda i poraza, da li se gleda ukupna kos razlika ili medjusobni skor. Jer cak bismo i sa dve pobede u Pioniru protiv Uniksa i Ulma imali odredjene sanse za plasman dalje, bez brejka u gostima.

  3. У праву је Шалабајзер, одбрана се мора поправити, јер не можемо на сваком мечу да дамо 100 поена. Поготово кад се игра против овако јаких екипа.

    Чак и сад, кад смо пукли, мени опет жао што нисам успео да се докопам карте. Јер је навијање било добро, а супер је и што није било звиждука на крају меча. Једино замерам што су толико прозивали Мачвана.

    После ове утакмице је јасно да су много веће шансе да се Евролига избори преко Јадранске. Назовите ме пичком, али ја бих ставио Еврокуп у други план. Не због тога што не верујем да не можемо да догурамо далеко, него због тога што би неко полуфинале могло да нас кошта првог места у Јадранској.

    Утакмица са Игокеом је по мом мишљењу најважнија у досадашњем делу сезоне и надам се да ће тим да уложи максималан труд.

  4. Анархисте па пратим и ја Варду, која је без икакве паре ушла у Фајнл Фор босанске лиге. Да смо добили игокеу Можда би смо сада ми били први у Аба лиги, а не Игокеа :)

    Pa to samo govori o sportu kod nas u RS i meni je iskreno drago sto mogu da gledam fenomenalnu kosarku i vrlo verovatno dogodine evro ligu na samo 15 km od kuce....

  5. Budimo realni, koliko god je ulagano u tu Igokeu oni nemaju neki bas bas zvucan sastav i nisu tim koji ima kapacitet da uradi nesto veliko. Skidam kapu, sjajno su odigrali ovaj deo sezone, razbili Partizan, nas dobili u gostima, ali kad-tad ce morati poceti da gube i da polako krenu silaznom putanjom ili makar uspore napredak. Ne zelim da vredjam, jako dobra ekipa je u pitanju, ali to jednostavno nije tim koji vec sada moze da dominira Jadranskom ligom, tj. kosarkom na ovim prostorima. Bice tesko, ali ja verujem u pobedu.

  6. Назовите ме пичком, али ја бих ставио Еврокуп у други план.

    Potpis.

  7. Kakva crna odbrana, ne smije niko da šutne trojku jebemu sunce krvavo. Onu crnčugu ispod koša Braun je trebao da baca guzicom u 5. red publike. Dodaju se van trojke ko blesavi niko nema muda.
    NEMA MUDA NEMA ČOKOLADE!!!

  8. I NEK NEKO DODA BGD U NAZIV TEME, DA NE DOĐE DO ZABUNE!!!

  9. Анархисте, знаш Милијана Боцку из Игокее? Викну му на текми ако некад будеш гледао да му Марко Тодоровић из Косјерића јебе мајку у пичку ону ружну ћелаву због тога како је играо за Црнокосу.

  10. Назовите ме пичком, али ја бих ставио Еврокуп у други план.

    Picko!

    Salim se, naravno. Ja samo zelim da Zvezda zaigra tu Evroligu sledece sezone i svakako da ce to dosta lakse ostvariti kroz ABA ligu, ali Evrokup je dobra priprema za Evroligu jer se stice iskustvo u igranju internacionalnih meceva, a neki uspeh u Evrokupu bio bi pravo osvezenje za domacu kosarku.

  11. Анархисте, знаш Милијана Боцку из Игокее? Викну му на текми ако некад будеш гледао да му Марко Тодоровић из Косјерића јебе мајку у пичку ону ружну ћелаву због тога како је играо за Црнокосу.

    ahhahaha on ti dodje sad nesto kao maskota...mislim da udje tek kada je 20ak razlike eventualno :))) ali je godinama vec tu...on je iz istog ''sela'' kao i buri mozda ga on zna bolje :D

  12. tek sad sam cuo od ortaka da su oni igrali top 16 evrolige prosle sezone
    imali su skor od 3 pobede i 3 poraza
    nisu prosli jer su u poslednjem kolu izgubili od olimpijakosa

  13. Ау како га мрзим... У то време сам ишао на сваку текму у Косјерићу и сваки пут звечи хала колико му псујем све по списку. Људи око мене се крсте јеботе. Мислио сам да ће ме наћи у граду и изнабадати. Иначе, мислим да нисам видео ружнијег човека уживо, а можда и уопште.
    http://www.mrkonjic-grad.rs/sajtovi/mrkonjic-grad/www/sajt/doc/image/snje%C5%BEa/Milijan%20Bocka%20najefikasniji%20strijelac.jpg
    http://igokea.com/wp-content/uploads/2012/09/Milijan-Bocka2.jpg

  14. Анархисте, знаш Милијана Боцку из Игокее? Викну му на текми ако некад будеш гледао да му Марко Тодоровић из Косјерића јебе мајку у пичку ону ружну ћелаву због тога како је играо за Црнокосу

    e da, igrao je on u mladosti jednu sezonu... taraba žešća, ne znam otkud u igokei tako dugo... druže, njega samo pustiš na polaganje i zagradiš ostale i nemaš frke - promašaj u 95% slučajeva...

    EDIT:

    slika je iz dvorne u MG

  15. Evroligu ćete igrati to je sigurno samo ako ovako budete igrali u toj evroligi bolje da ne igrate (mojne shvatite ovo ko provokaciju).Mora da se igra mnogo ozbiljnije i hrabrije protiv timova koji imaju kvalitet za evroligu i ovo je bila lepa prilika da ovaj tim zvezde pokaže da ima kvalitet za to takmičenje jer ovo nije neki ulm ili sasari nego ekipa koja je prošle godine igrala evroligu.Odbrana vam je očajna kad ste dobiri sasari hvalili ste se na sva zvona kako ste dali preko sto poena ali takvu košarku nema teorije da igrate u EL
    Sasrećom i da dobijete uniks

  16. hahahahahha...pa to ti kazem sada je maskota Igokee drugoligaski igrac....ne kontam na koju foru osim sazaljenja je jos u roosteru Igokee :)

  17. Ма нама одбрана ове сезоне скоро никад није штимала, било је мечева где смо је играли солидно, али ако нас напад не крене поготово против јачих екипа, улазимо у велики проблем. Данас смо примили много лаких поена, а када би направили фаул, он би био на шуту, који су обично ови погађали. Узмите рецимо прошлу утакмицу са Цедевитом... Уболи смо у првом полувремену 6,7 тројки ако се не варам, а они су имали бар толико пута отворен шут али су машили. Данас је свако наше испадање у одбрани кажњавано или тројком или пиком Гордона и Ндонга. Мора се рећи да смо играли против једне од најозбиљнијих европских екипа у овом тренутку, и у ЕЛ и у ЕК, и да једноставно нисмо били спремни за овако озбиљног противника. Мислим да је публика у Пиониру супер реаговала, и да је једноставно у овом тренутку овакав исход меча у неку руку реалан.

  18. e bio na tekmi... oduševljenje navijačima i nisam razočaran rezulttom, ko je očekivao da je nelson bolji od aroja nije realan ili se u baskt razumije ko pas u kantar...

    pridržinjo, jesi uspio ući?

  19. Na kojoj si tribini bio dupli ?

  20. u beloj loži, odmah ispod delija... tu imam neku fensi propousnicu :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.