КК Црвена звезда

  1. Боли те курац реално :)

  2. i da, Uniks je igrao cak cetvrtfinale Eurolige prosle sezone, pretpostavljam da to znaju oni koji prate evropsku kosarku, ja recimo nisam znao...
    Barsa ih je sacekala

  3. pretpostavljam da to znaju oni koji prate evropsku kosarku, ja recimo nisam znao

    Pa kad navijaš za zvezdu pa nisi pratio košarku do skoro olololo(EDIT izvini bilo jače od mene lolo)
    Uniks je dobar klub al je zvezda previše nepredvidiva da bi se proglasio za velikog favorita ako se igrači useru ko danas nemate nikakve šanse sa druge strane ako odigrate dobro i uz malo sreće sve je moguće

  4. Дајте људи смарате са том причом да нико од нас није пратио ни баскет ни ватерполо. Ја рецимо не пратим спортове али кад игра Звезда пратим било коју секцију клуба, јаче од мене.
    Момци су играли читаву утакмицу у грчу ради притиска, и јебига. Морају некако научити да није то Аба лига. Научиће на тежи начин али ће научити. Идемо даље и крај.

  5. zajebavam se devetare koji ti je :)
    Mnogo vam zavisi od meča sa uniksom i ako izgubite da ne bude sa ovolkom razlikom ko danas da možete da se vadite u beogradu.

  6. E vala vaterpolo niste pratili, da ga jebem sad :D

    Skočimiš
    Teško ćete Turke uplašiti navijanjem, stoka je to.

    pre 6 dana

    To se i obistinilo.
    Nabi vas stoka.
    I još vam uši zavrnuli.

    Al' dobro. Biće bolje, držim vam fige.

  7. Не зајебаваш се, сви ви имате мишљење то и крај. Не само на вукајилији него и у овој мојој вукојебини. То је прва фаза, па друга је да смо државни пројекат, па трећа је како ви играте срцем а ми парама. Сваки јебени дан чујем то триста пута. Ајмо мало креативности момци.

  8. Pa kad navijaš za zvezdu pa nisi pratio košarku do skoro olololo(EDIT izvini bilo jače od mene lolo)

    Gledam cesto Evroligu, al' ne pamtim ko je koje sezone stigao dokle...nisam bas toliko lud za kosarkom

  9. Ja nisam vidio da ima mnogo turskih igrača u Galati.

  10. Ja ne mogu da verujem. Kao pičke. Svaka čast publici. Mali je Pionir bio za one koji su hteli doći. Ne mogu da verujem da niko ne sme da povuče. Jbg, uvatiše Rakoča i svi stoje. Sami na šutu i blenu. Ma ŠUTNI JE JEBO JE TI! Mora onaj Vukoičić da kaže jebem vam mater pustite MUDA MALO.

    Samo to je problem bio. Iz toga normalno potiče i odbrana, koja je bila očajna jer su se usrali. Idemo dalje. Jebaćemo uniksa i igokee! OOO TEBI PEVAMOOOO!

  11. pa i lučić je jebo cecu
    nije samo peković jebač

  12. Не знам да л' је неко данас одавде улетео у тему КК Партизан па их активирао, али и ако јесте, баш је нешто претерано активна данас... Читам мало, и видим општу хистерију, и скидање којекаквих маски и мењања неких ранијих мишљења и ставова :). Као што су неки одавде ликовали кад су испали из ЕЛ, само не у толикој мери, ово још нисам видео :).

  13. Nema šta da se kaže, zaslužen poraz. Odbrana loša, napad još gori. Najveća mana pomanjkanje igrača sa mudima. Nadam se da je to bio samo jedan loš dan. Ne znam šta se dešava na relaciji Vukoičić-Skot. Skot svakako ne liči na sebe. Ako niko drugi, bar je on igrač idealan da se istakne u onakvoj atmosferi. Nismo iskoristili ono malo prilika koje smo imali da se vratimo u meč, a Galatasaraj (kompletna ekipa na čelu sa trenerom) je pokazao iskustvo kakvo odavno u evropskoj košarci nisam video, sa igrom na dug napad, ali bez panike i uz punu kontrolu.
    Ako izgubimo za vikend od Igokee, plašim se da ni protiv Uniksa nemamo šta da tražimo.
    Razočaran sam porazom, ali povremeno mora i da se izgubi. Ne zanosim se ni da ćemo do kraja sezone dobiti sve utakmice.
    Vidim svi hvale publiku, a moj utisak kao TV navijača je da nije vršen dovoljan
    pritisak. Tu mislim ne samo pritisak na protivničke igrače, kada oni imaju loptu, već i na sudije kada su neke blago rečeno sumnjive situacije u pitanju (naravno da sam protiv ubacivanja predmeta na teren). Kada nešto zaliči na korake, nošenu, 5 sekundi...i sl. mora publika da odreaguje hukom sa tribina. Mislim, bar ja od kuće to nisam čuo, da je to sinoć izostalo.

    скидање којекаквих маски и мењања неких ранијих мишљења и ставова

    Padaju maske, a za neku nedelju će da padnu i gaće...ako me razumeš ;-)))))))

  14. Мене је разочарала управа, која је штампала много улазница више, па је 2000 људи остало испред хале :) чак и неке прве екипе нису ушле :)

  15. Деветар Цокулић
    Мене је разочарала управа, која је штампала много улазница више, па је 2000 људи остало испред хале :) чак и неке прве екипе нису ушле :)

    Jesi li siguran?
    Ja bih pre rekao da su grupe usle za DZ, uvele jos 1000 ljudi na svoju ruku, a onda oni koji su kupili kartu nisu mogli da udju.
    Nije to nista novo...

  16. Сигуран :)))
    Елем чини ми се да је био рођендан бригадирима јуче. Све најбоље лололо :)
    Елем, ако је 10000 људи купило карте за овај меч, ако прођемо даље и арена ће бити мало :)

  17. Овај подфорум би могао полако да постане стручан за сваку утакмицу. Суштина је речена и немам ништа паметно да додам. Мислим да овде није качен али ово вреди све време читања. Фахтастичан интервју још бољег познаваоца кошарке http://www.redstarbelgrade.info/redstarbelgrade-2/intervju/2552-rsb-intervju-edin-avdic.html

  18. Един господин какав се једном рађа :)

  19. Види га Локси, дао интервју.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.