КК Црвена звезда

  1. Свеједно Цокулићу, Ужице су исто уБосни.
    Србија ти је између Дунава и Саве (без Београда) на северу, Дичине, Љига и Колубаре на западу, Велике Мораве на истоку и Западне Мораве на југу!

  2. Kako uopšte izgleda ta karta kad se tako lako mogla falsifikovati?

  3. Kad košta 300 dindži, mogu misliti kako je teško falsifikovati je.

  4. i za te pare se jebete?

  5. Оћеш рећи да је Србија само Крагујевац ? Е ПА ВИ СТЕ НАЈГОРИ МОГУЋИ ШЉАМ СРБИЈЕ!!!
    УЖИЧКА РЕПУБЛИКА!!! УЖИЦЕ НАВИЈА ЗА СЛОБОДУ СЕЊАК БЗС!
    ЕДИТ: у Ужицу су увели оне дигиталне скенере карте, док те претресају узме ти нека риба карту скенира је и пусти те :) милина божија :Р

  6. Pa kažem vam, karta je skoro ista, bar koliko sam mogao videti, samo je crvena boja malo taminija.
    Kizo, ne verujem ja da su oni zbog para falsifikovali, nego zato što su sve karte bile rasprodate. Mada, to nije opravdanja, drugim ljudima, koji su karte platili, ste onemogućili ulaz

  7. Naravno da su zbog para, iz prostog razloga što su tu ulaznicu mogli prodati za crvenu pola sata pre početka tekme, sigurno je bilo ljudi koji su bili spremni dati toliko.

  8. Mada, to nije opravdanja, drugim ljudima, koji su karte platili, ste onemogućili ulaz

    Upravo.

  9. Kizo, ispravi -> UpravA.

  10. Колко ја мрзим тапкароше то је невиђено :) мада исти ти тапкароши су у групама 90% и пребијају пару нама ретардима са стране и онима који нису стигли по карту :)

  11. Деветар Цокулић
    Оћеш рећи да је Србија само Крагујевац ? Е ПА ВИ СТЕ НАЈГОРИ МОГУЋИ
    ШЉАМ СРБИЈЕ!!!
    УЖИЧКА РЕПУБЛИКА!!! УЖИЦЕ НАВИЈА ЗА СЛОБОДУ СЕЊАК БЗС!

    Ne, nego Šumadija, čiji je glavni grad Kragujevac.
    U pravu si, Užička republika, komunjare, jeb'o vas Tito!!!1221

  12. Ми смо за вас Лондон синови!
    ЂЕ СУ ВАМ КОМПЛЕТ ЛЕПИЊЕ !?

  13. KK Crvena Zvezda, momci.

  14. Колко ја мрзим тапкароше то је невиђено :) мада исти ти тапкароши су у групама 90% и пребијају пару нама ретардима са стране и онима који нису стигли по карту :)

    Tapkaroši su ujedno i kazna i olakšanje. :)

  15. Увек кад је мало већа заинтересованост за неку утакмицу, карте се фалсификују. То је скроз нормална појава код нас.

  16. Jedino me zanima šta bi bilo kada bi se igralo u Areni, da dolazi npr. Olimpijakos, 16.000 prodatih karata i bezbroj falsifikata. Bilo bi mrtvih verovatno.

  17. Đe je tebi 9 pečenjara i 13 autoplaceva u naselju od 2000 stanovnika. Pa moje naselje je Beverli Hils za tvoje Užice i Višegrad zajedno! :)
    Jebote, ovim našim pajserima ukrali zastavu, raspala se navijačka grupa, a bili smo dobri. Roninsi zastava stajala okačena na San Siru protiv Milana kad smo igrali.

  18. Па кад би дошао Олимпијакос оставило би се минимално 2000 карата са Капију седам, али минимално. Пренио би се коп са северне трибине то је неких 12000 људи, а осталих 8000 нек купује карте и фалсификује :)

  19. Ja bih pre rekao da su grupe usle za DZ, uvele jos 1000 ljudi na svoju ruku, a onda oni koji su kupili kartu nisu mogli da udju.
    Nije to nista novo...

    Zajebo si се, мало је њих могло да прође без карте сигуран сам. Мојих 15 ортака остало испред да блеји, ко мајмуни последњи, срећа да сам дошо 2 сата раније. И тако их то задовољство коштало у просеку 2 сома кинти, плус су могли да добију батине, а онда се управа извињава, ма дај. Плус ме нервирају кореографије на којима пише БГ и тако то, јер да није људи са стране никад Звезда не би била што јесте, а реално, да се у Београд не убраја Маракана, нисам горе био ни 5 пута у животу.

    А што се игре тиче, па добро, много су се и навијачи попалили, претходних 10 година су нас сви пуинили још у групној фази, а ове године имамо велике шансе да изборимо Евролигу, добро је.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.