КК Црвена звезда

  1. После ћу вам исписати како сам ушао у халу и зашто је онолико људи остало напољу.

  2. Ушо си на превару, а људи су остали напољу због таквих као што си ти!!!12

  3. @Akisiki
    Hvala na linku. Odličan intervju. Edina sam oduvek cenio, a sada ga cenim još više.
    Bez dlake je na jeziku, plus zna košarku do srži, i pride duhovit.
    Malo me je spustio na zemlju procenom stvarne vrednosti naše trenutne ekipe.
    Mnoge stvari koje je rekao uopšteno za košarku, se potpuno poklapaju sa mojim viđenjem.
    Drago mi je da je potkačio one (među njima i mene) koji su nedovoljno košarkaški (a to važi i za druge sportove) obrazovani, a olako osipaju drvlje i kamenje po trenerima.
    Eh da je više novinara Edinovog kalibra!

  4. Sevastokrator_95

    a u subotu JEBI IGOKEEE

    Nadam se malo uspešnije nego što smo jebali turke pretežno afričkog porekla...

  5. kad god sam napisao jebi :ime kluba: na ovoj temi, pobedili smo
    juce nisam stigao, bio u skoli
    preuzimam punu odgovornost za poraz

  6. Ljudi ako ima neki Vukajlijaš da je lekar, i zvezdaš, najljubaznije ga molim da sledeći put napiše opravdanje Sevastokratoru, bodovi su u pitanju.

  7. Ја сам вукајлијаш и Звездаш, а познајем једног лекара.

  8. @Дрогирана Веверица
    Vidi reši to, nemoj da izvisimo za EL zbog nastavne subote!

  9. Мене је разочарала управа, која је штампала много улазница више, па је 2000 људи остало испред хале :) чак и неке прве екипе нису ушле :)

    Nisam siguran da je ovo u pitanju. Pored mene su stajali likovi koji su tražili moju kartu da provere nešto. Uzeli su je i uporedili sa svojom, koja je bila gotovo identična, osim što je crvena boja bila tamnija. Falsifikat. Nebrojeno ljudi je ušlo sa istim, a ne sumnjam i da su na ulazu redarima dali kintu za upad. Zato je mnogo ljudi sa sezonskim i pravim ulaznicama ostalo ispred.

  10. http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=01&dd=17&nav_id=678282

    Јесу фалсификати били највећи проблем, ево и управа издала саопштење. Битно је да редари покупе лабела, усб-ове, дезодорансе из ташни девојака и остале зајебанције (ишао сам да гледам против Цедевите и неком мученику су одузели неке витаминске таблете (!?)) а то што се маса промуља с тим фалсификатима или тако што муне кинту редару на улазу па они који су купили карте морају да се бију с милицијом то их боли курац.

  11. Je l' možeš da veruješ da su meni jednom hteli da oduzmu tečnost za sočiva? Mala bočica, ali košta 700 dinara. Oni kao ostavi ovde, pa uzmi na kad izađeš. Jes kurac će to da bude tu kad izađem. I držali me na ulazu jedno 15 minuta, nešto se konsultovali, i jedva me pustiše unutra.

  12. За нас млађе из екипе наравно није било карата и наравно то су нам јавили у уторак кад је продаја увелико била завршена. Кад сам и сам схватио да од легалног уласка нема ништа окренем се ја ортацима из школе и штампању фуш карата. Онда је било питање како да копирамо карте кад нико нема карту? И онда у среду ујутру се јави ортак са картом и преда другом ортаку да овај уради једно 15 комада. Урадио он у току дана карте, све у фулу, разлика само у дебљини и то за нијансу. Долазимо нас двојица испред хале око 6 и јавља нам се ортак који каже да су сви остали прошли без проблема са фалш картама. Стајемо у ред и прилази нам неки лик са звездином акредитацијом и каже неће вас пустити где сте узели карте. Ортак се одсеко јер има још 10 карата истих у џепу. И ту ја ступам на сцену. ''Знаш брате купили смо код А улаза неки млађи лик нам је дао за 500 кинти ај види да нас уведеш молим те јуримо карте 2 дана''. И јуримо нас тројица ту шатро тог лика и тај буразер се распитује код жандара ко продаје и показује исте карте и прилази још 10 ликова са истим картама том цару да се жали. Каже он ај до Д улаза да видимо за те карте и да дам редарима да виде. Ми смо ишли као слепљени за њега све време и кад је дошао испред улаза од нас 15 ортак и ја смо били први. Каже цар морам неке да уведем не могу све, ајде прва петорица. Нас двојица као господа са вип картама прошли све три контроле са добро вече. Наравно жао ми је свих људи који су извисили али то је искључиво до клуба, а не до оних који су имали или продавали лажне карте.

  13. Знам, брате. Мом другу хтели да узму жетон за мензу, кажу можеш да повредиш неког. Јесте, неко је луд да гађа жетоном па после да даје 500 за нови.

  14. Реално, у којој си ти групи па ти не оставе карту ? ваљда подмладак треба да се гура. Нама из РС често оставе карте за важније утакмице :)

  15. Dobro Devetare, ti Srbin, neće valda ovim rumunima po Srbiji da daju karte?

  16. И то што кажеш Кизо. Свака ти ка у Његоша :)

  17. Акисики је Мађар, живи у Београдима. А ти Цокулићу си Босанћерос најобичнији.

  18. Веверице, оћеш увјерење о држављанству и мјесту боравка ? :)
    ПОНОСНИ УЖИЧАНИН!
    СЛОБОДАААА....УЖИЦЕЕЕЕ....ФАЈТЕРСИИИИИИИ!

  19. Јебало вас напијање, терајте се у курац. Смучила ми се више прича о томе.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.