КК Црвена звезда

  1. Победу у Турској не можемо ни да сањамо

    Netačno. Ja se baš tu nadam pobjedi, turci su kenjare kad ih krene loše kući, podliježu pritisku, a tu je naša šansa, jer ćemo biti rasterećeni.

    Inače, prijatno sam iznenađen igrom u odbrani. Mogli smo možda i nagurati do 20 razlike, ali dobro.

  2. Ау, па то онда мења све :)

  3. Možemo da dobijemo i u Turskoj, problem je bio što je stao šut, pa smo srljali. Kako je Predrag došao jači smo još pod košem pa se i na to možemo više osloniti.

  4. Ма можемо курац, то је фантазија. Сад ме назовите песимистом и смарачем, али тако је.

  5. Pesimisto i smaraču. :p

  6. PRVO DA JEBEMO KUP KORAĆA!

  7. Сад се чак и ја морам сложити са јебачем... Стварно је мала шанса да ми можемо урадити нешто против Галате тамо. Много је битно да победимо Улм следећу, а тамо шта нам Бог да. Ипак верујем да ако успемо да одржимо овакву одбрану као што смо је играли у трећој четвртини у наредним утакмицама, да чак можемо и ту усрану Галату да изненадимо.

  8. Сад се чак и ја морам сложити са јебачем...

    Е фала курцу.

    Дакле, најбитније је победити Улм-а. Онда да молимо Бога да они добију Уникс у последњем колу.

  9. sve je otvoreno i iako nas je galat odvalio u pioniru, u vise navrata je dokazano da svako od svakog bilo kojom razlikom moze izgubiti
    sve je u nasim rukama - ako pobedimo obe idemo dalje
    ako pobedimo ulm ostaje nam da se molimo da nas bog pogleda...

  10. Е фала курцу.

    Нама се увек разилазе ставови око Звезде, ово је један од ретких момената да се у великој мери слажем са тобом. Е да, иако се ми ту често расправљамо (а сигуран сам да ћемо се и даље расправљати) ја против тебе немам ништа, већ су нам само размишљања углавном у потпуности различита. Ја капирам да је и са твоје стране тако.

  11. Nisam gledao utakmicu (jebiga došla devojka), ali sam čitao izveštajde po netu i očigledno je treća četvrtina odigrana vrhunski (znam da malo preterujem). Međutim, iznenadilo me je kada sam video da je Uniks ima očak 34 slobodna bacanja, a mi 12. Jesmo li ih stvarno toliko tukli ili su sudije malo imale čudan kriterijum. Ponavljam, nisam gledao pa da ne izvlačim zaključak samo na osnovu broja slobodnih bacanja.

  12. Dobro jes' mala šansa al' postoji, nije baš nemoguća misija...

  13. Jesmo li ih stvarno toliko tukli ili su sudije malo imale čudan kriterijum. Ponavljam, nisam gledao pa da ne izvlačim zaključak samo na osnovu broja slobodnih bacanja.

    Чињеница је да смо играли доста агресивну одбрану у другом полувремену, али мало су и судије имале чудан критеријум. У четвртој четвртини смо након 2 минута изашли из бонуса, а након тога је сваки мали фаул, све што је на граници, значи не мора да се свира, окарактерисанo је као прекршај и наравно 2 бацања. Чини ми се да је од тих 34 једно 14-15 ако не и више само у последњој четвртини.

  14. Fala Nejked, znači ipak su sudije malo jele govna.

  15. Jesu vala, jbg Četmen sl. bacanja 11-15, a Crvena Zvezda 11-12... to ne može biti realan odnos. Nadskakali smo ih, mene samo brinu izgubljene lopte-15, i često gubimo dosta lopti.

  16. Реално, оно је превише свираних фаула.

  17. Dobro jebiga, ne možemo očekivati da će nama držati stranu. Realno smo uvek pušili sudijama kako god okreneš.

  18. Ma sve je dobro dok ne bude onoga kao faul u napadu Savovića protiv Igokee, kad nas tako potope u poslednjem minutu...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.