КК Црвена звезда

  1. Доброе. Срећом по моје живце нисам гледао прво полувреме, чујем да су у првој четвртини примили 30.

  2. ЈЕБИ МАЏАРЕЕЕ

  3. gubili su 3 na poluvremenu, dobro je da su se vratili.

  4. ne odgledah protiv Solnoka, jel valja ovaj centar sto smo ga doveli?
    ortak kaze da i nije tako los

  5. Samradžijski je imao ako se ne varam 9 poena i četiri skoka. Samo neka on podiže polako formu i neće biti frke. Nije on vrhunski centar, ali je prilično kvalitetan za tu poziciju.

  6. nista specijalno, ali sad smo se osigurali kad je ta pozicija u pitanju, cesto smo upadali u frku sa licnim greskama i tesko je ocekivati da ni njega, ni Brauna, ni Raska ne krene u jednoj partiji
    a sva trojica umeju da odigraju solidno

  7. морали су и они да уђу у лошу серију и изгубе једну кући, имали су 8 или 9 победа кући, без пораза. а цедевита их била 3 пута до сад, ово је четврти. очекивано. провлачила се игокеа у задње време, уско су побеђивали и звезду, раднички, цибону, оне мађарштине... сад нек' пукну од партизана, што је врло могуће, и ми да чукамо гробаре у следећем колу и први смо.

  8. Kad je KRK? Od 7-og do 10-og, a?
    JEBI KRAGUJEVCE!!
    A, ne, ček, JEBI RADNIČKE!!!31

  9. сад нек' пукну од партизана, што је врло могуће, и ми да чукамо гробаре у следећем колу и први смо

    nismo
    dobili nas oba puta
    u tome je problem, ali i dalje se igra

  10. Mora Igokea dve dizgubi, a mi sve da dobijemo da bi bili prvi, lepo kaže Sevast.

  11. Игокеа мора дима два пораза, а ви ниједан на та њихова 2 ако хоћете то прво место (ако ће димају скор 3-3 нпр, а ви 5-1 до краја онда не морате димате све победе).... А иду у госте Цибони и Партизану.... Дај Боже да ви узмете то прво место на крају, а Партизан да победи на Ф4.... Димамо два тима у Евролиги први пут после 10ак година....

  12. Gde su sada oni košarkaški "stručnjaci" što su ismevali moja poređenja timova iz naše grupe u Evrokupu sa Partizanovim iz pokazalo se vrlo tanke evroligaške grupe?
    Bešiktaš 0:6, Bamberg 0:6
    Zajebaše Šalke04.
    A toliko osporavani Ulm, nakantao Galatu sa 20 razlike, pošto je prethodno pobedio Uniks u gostima...
    Simonović je konačno pokazao ono na šta čekamo cele sezone.
    Skot je vratio samopouzdanje...ja koji sam ionako nepopravljivi optimista sa dodatnim nestrpljenjem očekujem rasplet sezone.
    Iskreno, Evrokup me tu najmanje interesuje, jer definitivno ne možemo toliko dobro da odigramo koliko sudije mogu da nas osujete...Da bismo eventualno dobili Galatu sa pola koša moraćemo da odigramo za najmanje +20 (setimo se da reprezentaciji na SP ni to nije bilo dovoljno).
    Prvo mesto u jadranskoj ligi nije realno, ali nije ni nemoguće.

    Diperu, pa prvi je Grba kod Tegeltije rekao da nema love za dva srpska evroligaša (naravno da je on mislio da je Zvezda višak u toj priči). Iskreno, ne vidim zašto Radnički ne bi bio jedan od ta dva?
    Daj Bože da imamo i 5 evroligaša, ali jbg em nije propisano, em nemamo kvalitet za to.
    Što se tiče predstojećeg Kupa Srbije, sve sem pehara biće razočaravajuće.

  13. ТАКОЕ ДОЖЕ! ЈЕБИ ИГОКЕЕЕ; ПАРТИЗАНЕ И РАДНИЧКЕ!

  14. Ja ne bih davao značaj kupu Koraća, ali bilo bi ga lijepo imati :D

  15. Jedan već imamo ako se ne varam (onaj međunarodni) ;-))))
    Plus jedno nesrećno izgubljeno finale...u bliskoj prošlosti (igrao i Rakočević).

  16. Е јес, то са Ракочем имам и постер на вратима собе. Играли Јеретин, Драгојловић, Вук Радивојевић био клиња... :)

  17. ДА СЕ ПРИСЈЕТИМО
    ТОПИЋ ХИМНУ НИЈЕ ПЕВАО! НИЈЕ ПЕВАО НИЈЕ ПЕВАО!

  18. Ti pričaš o domaćem kupu kada smo u finalu srećno dobili FMP. Častio nas Bojan Popović sa dve vezane izgubljene lopte. Drugi put se okliznuo pod svojim košem.
    Ja pričam o međunarodnom Kupu Radivoja Koraća, kada smo u Italiji dobili sa 6, a posle u BGD-u izgubili sa 8 razlike. Između ostalih za nas su igrali: Milenko Topić, Oliver Popović, Vojkan Benčić (zaboravih, a bila je solidna ekipa)...i naravno Rakoč.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.