КК Црвена звезда

  1. Да бре, ал разумео сам све. :)
    Знам да је некад КРК био к'о куп УЕФА, а да смо ми узели овај наш кад се Ракоч вратио из Минесоте :Д

  2. A saĆemo da osvojimo i malčice više od navedenog ;-))))))))

  3. Сад видех да су говна из смРадничког ребнула цену улазница на 1800 кинти пакет, а све су већ распродате и подељене ђаволима, тако да никог другог неће бити у хали.

  4. Биће у хали нас цигана :) не бој се :)
    Кад бане компанија у џиповима председнику радничког видићеш како ће пљунути 500 карти ко из пичке :)

  5. S moje tačke gledišta to je pošteno. Jebeš domaćinstvo, ako treba da budu u manjini!
    Ako smo bolji treba da ih dobijemo i u takvim okolnostima.

  6. Много је 500 карата Цокуло, али даће 200-300. :)
    Јебига Доже, не треба то да гледају само ови наложени клинци и партијски функционери. Ја сам хтео да идем са ћалетом да гледамо то, ал курац, нема карте. Можда бих и набавио преко "студентске" организације са мог факса, али сам био против њих, а и знају да сам против верка и то је то.

  7. Само кад ти ја кажем кад Маре паркира џипа и среди карте :)

  8. Долазио је пре 2-3 године да постројава ове клинце овде због учесталих напада на нас. Обрукао вође пре клинчадијом, јер су двојица ишли на партизанове утакмице, а двојица стално висила код нас на северу. :)

  9. Ма Маре господин жешћи :) реално Ронини нису требали да се гасе :) кул група :)

  10. Није требало, ал ови им дигли заставу, а и вођа отишао у Бг на факс и распале се коњине, није имао ко да организује. Сећам се кад смо ишли на Слован да је овај стари вођа овим новима делио шамаре јер једу говна и јер се група гаси. :)

  11. Чекај, Ђаволи вам дигли заставу ? :)

  12. Неки из Крагујевца кажу да сте се сами угасили :) да нема ту улоге ђавола :Д

  13. Ма серу говна. :)
    Ја сам чуо да су дигли и то од наших сам чуо, не од ђавола, али наравно, ронинси то ОШТРО ДЕМАНТУЈУ! :Д

  14. А срамота је да толики Крагујевац нема групу :)

  15. ЈЕБИ КУП КОРАЋААААААААА

  16. jebes ti sve ako ne odemo u Evroligu
    valjda ce da izgubi ta Igokea od Partizana i od jos nekoga ....

  17. Срамота је преблага реч. :)
    Што је најгоре од свега, има нас мнооогооо, један Лека је чак пар пута у јесењој полусезони водио навијање са шипке на Маракани.

  18. Da ali malo teže da ćemo mi do kraja baš sve pobediti...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.