КК Црвена звезда

  1. Душане мрк.

  2. Дионисијо, Баточинац чека лето да иде из Звезде. Сад не игра, а прима плату. Заборавио сам тачан разлог тога.

    ЕДИТ:

    Najveća odgovornost za bruku u kvalifikacijama snosi Duda(kog ti hvališ na sva zvona

    Брате, тај Дуда је једини узео нешто са нашом репрезентацијом у последњих 10 година. Погледај мало шта су радили ови пре њега, а њему немој да гледаш само квалификације.

  3. Јес' вала, и на Синовеца сам заборавио, ал' ништа више од ширег списка неће бити, а ни не треба, осим ако се Трипковић опет не повреди (а и ту су још Недовић и Милосављевић у причи, а и Тепић ако деблокира главу и почне показивати партије из Партизана и из задњих мечева у квалификацијама са репрезентацијом).
    Бирчевића бих убацивао у причу тек кад се избори за неку иоле већу улогу, овако са неких 4-5 поена по утакмици у Јадранској лиги и није неко освежење. Мада је он још млад и има цирка 10 година кошарке испред себе, од тога 3-4 да напредује....
    А и Бјелица је, поред Мачвана, Ерцега и Савана у причи (поготово јер ће се репертоар крила проширити на Лучића и Мицова), све и да се Новица не спреми довољно (али и поред тога је проблем, на који се Дуда често жали, везан не само за Новицу већ и за остале, да играчи долазе мање-више физички неспремни на припреме). Ваљало би Савовића испробати, али питање је да ли би био уопште добар и за играча са улогом поред ових (ако Црногорце, који ће вероватно Вучевића спуштати на четворку јер им фали добрих играча ту, боли уво за њега, то јасно говори да и није толико добар играч колико се и мисли - једноставно чим су дошли јачи мечеви, са Галатасарајем и УНИКС-ом, вратио се на просечног играча какав и јесте).... А и још мали Митровић чека да сазори у, ја се надам, одличног играча....

  4. Znam veverice ne osporavam ja njemu to.Mada to što je uradio lako je moglo da propadne u vodu zbog njegovog forsiranja Teodosića.Ova generacija ima talenta,Teo ima talenta al dzabe kad trener daje totalnu slobodu igraču.Pa ni Đorđević ni Bodiroga nisu imali tolku slobodu koliko je on dao Teu.

  5. Uostalom ne videh neku blagodet za srpsku košarku od Partizanovog igranja EL u protekloj deceniji (naprotiv, to se poklopilo sa ogromnim srozavanjem kvaliteta reprezentacije).

    TAKOE! Vujosevic je kriv sto sto su NBA gospoda isla po splavovima umesto da spavaju , i to kad smo bili domacini na prvenstvu!
    TAKOE! Vujosevic je kriv sto je Teodosic atensn hor koji gleda samo svoju bulju i sutira kad mu se hoce .. TAKOE! Partizan je kriv za sve! Al aj molim te prebroj reprezentativce koje je izbrusio Partizan , pa ona reci onakvu glupost..

  6. @Dionysio
    Rekoh da je neprovereno:
    http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=80#post_2255354
    Dušane, nemoj da se sekiraš. Vidim da si ti "veliki" poznavalac košarke. Trebalo je da se informišeš kome je sve, u Srbiji, Dušan Ivković bio trener pre nego što si počeo da baljezgaš...
    Nije sramota nešto ne znati, ali je glupo kada o nečemu nešto ne znaš, ili nedovoljno znaš, a praviš se pametan.
    Doduše to je odličan način da ispadneš smešan.
    Ne sekiraj se unapred, polako sačekaj za početak bar 10-ak dana.
    Mene su za manji bezobrazluk od tvog, "proterali" sa vaše teme. Kanda vam nedostajem?
    EDIT: @Gazimudo

    Mene su za manji bezobrazluk od tvog, "proterali" sa vaše teme. Kanda vam nedostajem?

    + ti reče da nećeš više postovati ovde. Karakter si kao Reservoir dog ;-)))))))))))))))))))))))
    EDIT 2:
    Greškom obrisah post o Teu!
    Pokušaću da parafraziram uz par dodatnih "mudrosti":

    Tema je KK Crvena Zvezda. Otkud Teodosić u priči? Kamo sreće da nam nešto "slutite" po pitanju pojačanja za EL sledeće godine!
    Iako Tea obožavam, prvi bih bio za to da ne bude prvi plej da imamo boljeg. Mi nažalost nemamo ni približno tako dobrog kombo beka (u stvari mi nemamo boljeg ni keca, a ni bolju dvojku od njega).
    Meni koji ga gotivim, 1000 puta je pokidao živce, mogu misliti tek vama koji ga ne volite/mrzite!
    Nemamo boljeg. Najbolji je iako sa stotinu mana.

  7. Aj da pitamo sve normalne ljude sa ove teme, koliko god ostrasceni bili:

    Uostalom ne videh neku blagodet za srpsku košarku od Partizanovog igranja EL u protekloj deceniji (naprotiv, to se poklopilo sa ogromnim srozavanjem kvaliteta reprezentacije).

    DA LI IKO OD LJUDI SA OVOG FORUMA VIDI U PARTIZANOVOM IGRANU EL KRIVCA ZA NEUSPEH REPREZENTACIJE U POSLEDNJIH 10ak GODINA ???

    P.S. Ako moze takva velicina kao ti da prekrsi rec i dodje na nasu temu, ne vidim zasto sitna zivuljka poput mene mora da drzi obecanje? :)

  8. Znači pljuvanje po teodosiću i dudi je veći bezobrazluk od tvog konstantnog provociranja na onoj temi :)
    I ne generalizuj ja te nisam proterao i nikad nikog nisam terao ni sa jedne teme.Al ajde sad ti meni lepo (potrudi se što objektivnije znam d umeš) objasni ko je više kriv za neuspeh reprezentacije Dule Vujošević il Duda Ivković.I što reče gazimudo prebroj reprezentativce.Partizanovo igranje EL je jedan od razloga što smo imali Novicu na onakvom nivou.Da je i partizan propao ko zvezda šta misliš jel bi ti igrači ostali u Srbiji il bi tražili sreću negde drugde ko u fudbalu i najverovatnije propali.

  9. A doprinos?
    Na primer, prva petorka: Bo Mekejleb, Kecman(ili Rašić), Veseli, Roberts, Marić
    Fajnal for, do jaja, i ogroman uspeh, ali šta je reprezentacija imala od toga?
    Moram da idem, ali vratiću se! Obećavam.

  10. стубови српства. звезда ради у интересу српске кошарке. једва чекам да освојите, живеће се боље.

  11. TO BRE! Sledeće godine kad Zvezda uđe u Evroligu (zar bilo ko od vrsnih poznavalaca košarke sumnja u ovo?) prodaju sve Amere i matorog Rakočevića, Cvetković i Mitrović igraju po 30+ minuta, dovode se mladi Srbi i počinje novi talas dominacije naše reprezentacije! Ma dajte, molim vas, kad Partizan ne prođe grupu onda bruka srpsku košarku, kad dođe na F4 onda opet srpska košarka nema koristi od toga. Ajde preispitajte se malo i kažite jel stvarno mislite da su klubovi koji jedva sastavljaju kraj sa krajem dužni da brinu o reprezentaciji?

  12. партизан је сахранијо српску кошарку, а то што погон младих фмп-а избацује полупроизводе нема везе.

  13. Dušane, ti napisa:

    A ti i dalje pljuj po Partizanu i svima koji imaju veze sa njim

    a ja

    Trebalo je da se informišeš kome je sve, u Srbiji, Dušan Ivković bio trener

    Ukapirao si, ili ne? Izguglaj.

    I ne rekoste mi ni ti ni Gazimudo koji aktivni igrač, Srbin, je bolji plej i bolja dvojka od Teodosića?

    Da prebrojim reprezentativce iz Partizana u poslednjih 10 godina? Ništa lakše. Od ključnih igrača 2: Krstić i Veličković, eto i treći Kosta Perović (majko moja...).

    Tripković - daj Bože da nikada nije ni zaigrao za reprezentaciju (a ni za Partizan), a kod Dude mislim da više i neće.
    Za ostale navodim klubove u kojima su se afirmisali:
    Tepić-Vojvodina
    Rašić-FMP
    Mačvan-FMP, Hemofarm
    Kecman-Beopetrol,FMP, Partizan, a nažalost nikada nije zaigrao za reprezentaciju (meni jedan od omiljenih igrača).
    Ako sam nekoga zaboravio, duboko se izvinjavam.

    Izgleda ipak, a to svi i inače znamo, da je FMP (čitaj Ćoki) dao najviše igrača za reprezentaciju.

    Ne radi KK Crvena Zvezda ništa više od KK Partizan (ali ni manje) u interesu srpske košarke, ali mi navijači Zvezde hoćemo da opet gledamo svoj tim u EL.
    Vi 11 godina niste radili u interesu Srbije, eto mi nećemo 2 sezone, za početak.

    Vi meni obično kažete: Imaš svoju temu! (nije da vam nešto sugerišem)
    Kad vam kažem neke potpuno činjenicama potkrepljene stvari, mnogo se brecate. Ne valja.
    Opet mi ko u klin ko u ploču.
    Vi ste mladi, ali koja sam ja paljevina u 41. godini!!!!!

  14. Опраћемо КРК!
    Има л' ко да долази сад у Крагујевац?

  15. извин'те, ја промашио тему, хтео сам да пишем на звездиној теми, сад видим овде све гробари.
    едит: аха, капирамо се.

  16. Bio je i Dule u Zvezdi pa ga to ne čini zvezdašom.

    I ne rekoste mi ni ti ni Gazimudo koji aktivni igrač, Srbin, je bolji plej i bolja dvojka od Teodosića?

    Bilo koji igrač je bolji od Teodosića kad počne da divlja a na treneru je da spreči da se tako nešto desi.Upravo zbog takvih umišljenih zvezdica se i nalazimo gde se nalazimo kad je o reprezentaciji reč

  17. опет чувена мантра вас са друге стране брда о томе да играч мора да буде направљен из партизана. па сад као позајмљујемо из кошаркашких центара. а уствари је партизан тај који је направио играче спремне за професионалну кошарку.

    да ли направљен играч значи да тренира у партизану, звезди од пете године? или брушење дијаманата са 17-18 година?

    фудаменталне кошаркаше вештине се науче до 15-16 године, оне битније вештине, муда, тактикта, играње под притиском се уче у партизану. том логиком би клубови из унутрашњости постали бастиони српске кошарке, што није истина.
    то што је српска кошарка у курцу не значи да партизан није дао

    величковића, тепића, трипковића, крстића (ту и тамо), лучића даће бог, можда и милосављевића ако се неко повреди на двојци.

    штета па нисмо видели развијање недовића, кешеља, бјелице, штимца, врхунских играча на кугли земаљској

  18. @Радмило Топола
    Hehehehehe

    Mlatoni je 100% u pravu. Jebe se klubovima, tj. rukovodstvima klubova, za interes reprezentacije, i to je normalno. Nekada je država, bar posredno, kontrolisala klubove, a sada ih kontrolišu moćnici, mali Bogovi, koji su u vezi sa državom samo utoliko što su na državnim jaslama (čitaj: našim), a gledaju samo svoje sebične interese.
    Opet, i košarka, i košarkaško prvenstvo, pa i reprezentacija, su nam na daleko višim granama nego što je to slučaj sa fudbalom.

  19. dusan1001
    Najveća odgovornost za bruku u kvalifikacijama snosi Duda(kog ti hvališ na sva zvona) sa njegovim ljubimcem Teodosićem koji je drugi Jarić u reprezentaciji.

    Брате Дуле, нећу да вређам, али ова офуцана прича ми се већ на курац попела. Јеси ли ти видео, или било ко ко има икакву сумњу у Теодосића, каква је игра без њега? Нема организације у нападу, нема ничега. Као што Паркер узме минимум 20 шутева у далеко јачој Француској, а о Навару у Шпанији да не причам, нормално је да ће наш најбољи играчи узети 15ак шутева по мечу. Бодирога и Сале нису имали онолику слободу јер су у тиму имали живе легенде и као резерве, док Теодосић од таквог калибра има једино Крстића. А и Дуда исто на њих пизди јер су у одбрани играли сви као бабе. Погледај шта им је све сасуо против Исланда, али неким основама их не може учити као већ мање-више формиране играче.

    Reservoir dog
    A doprinos?

    Брате Резервор, од ових сада што могу играти: Крле, Новица, Тепић, Трипковић, Лучић, Милосављевић, затим заслуга им је враћање Мачвана у живот, покушај Радуљице, Перовић, Богдановић, Рашић итд....

    Млатони
    TO BRE! Sledeće godine kad Zvezda uđe u Evroligu (zar bilo ko od vrsnih poznavalaca košarke sumnja u ovo?) prodaju sve Amere i matorog Rakočevića, Cvetković i Mitrović igraju po 30+ minuta, dovode se mladi Srbi i počinje novi talas dominacije naše reprezentacije! Ma dajte, molim vas, kad Partizan ne prođe grupu onda bruka srpsku košarku, kad dođe na F4 onda opet srpska košarka nema koristi od toga. Ajde preispitajte se malo i kažite jel stvarno mislite da su klubovi koji jedva sastavljaju kraj sa krajem dužni da brinu o reprezentaciji?

    ЈЕСУ јер национална лига и клубови у њој и служе за стварање основа за национални тим. Кошаркашки клубови и постоје због што јаче репрезентације. Је л' треба да пропаднемо још више и да будемо као Жабари због прилива Амера, којима два-три некадашња вондеркида што сада играју НБА држе целу репрезентацију само да би се индивидуални апетити за добрим Партизаном или добром Звездом Београд задовољили?
    Цвелета и Митровића сам ја поменуо брате Млатони, не Резервор, и то као будућност кошарке, што и јесу.
    Зајебите ове приче, воде само у недогледне расправе и у бескрај....

    ЕДИТ: Је л' преноси РТС КРК?

  20. Pri tom imamo onu temu o reprezentaciji Srbije...
    Ovde ko šta ima o Zvezdi, neka izvoli.
    A propo Mitrovića, njega sam zapazio još u Hemofarmu, i svideo mi se najviše iz te generacije.
    Vraćam se ja ove godine sa mora, kad on u istom avionu sa mnom...Malo je falilo da mu kažem:" E, aj' dođi u Zvezdu!" (znalo se da se Hemofarm praktično raspao). Posle pročitah da je istog dana i potpisao za nas.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.