Prijava

Miličić je opet odustao od košarke, trenirao je jedno vreme, i tipa mesec pre početka Aba lige rekao Bošku da ne mere da se jebe, da će da se bavi "privatnim biznisom".

Ma ja sam davno video za Rebica lolo.

Bas sam skoro gledao tim metalca i zacudih se kad videh da nema Milicica... Steta sto ga boli kurac

Nema od rebe nista...

pozz djovla stari prijatelju

Ребићу треба само једна утакмица да убаци једно 3 тројке и да 5-6 асистенција и да прокине. Неће се више ничега бојати.

Очигледно да нисам веровао много у то да ће заиграти, чим сам се тек сад сетио оних вести с краја сезоне. Али надао сам се да ће играти бар мало, било би баш занимљиво. Џаба, такав човек и готово. Могли су да ставе неку вест, ово је једино што сам нашао: http://mondo.rs/a818329/Sport/Kosarka/KK-Metalac-poceo-pripreme.html

А рече Ђукановић и да ће променити име у Ваљево, пошто би се неки бунили због имена Равна гора. И онда на крају доведу младог репрезентативца Хрватске лолек

Гостовао је Ђукановић неки дан код Тегелтије и тад је ваљда објаснио то за Миличића

Mogao bi svratis genga u subotu na basketa, piva da popijemo bar.

Videces pseto kad reba istisne stefija markovica. Zapamti moje mudre reci.

Bas sam imao trip za Milicica da ce da se vrati i pokida sezonu, pa predje kod nas kad dodje Teo exexe

Nema od rebe nista...

E ovaj trip za milicica sam i ja imao, mislim i da sam pisao to ovde

Gusti, mnogo fino ti pričaš sa psetom prodanovićem, trebalo je da ga napušiš par puta, ovako neće naučiti lekciju nikada :pederski smajli:

Elem, u Va kažu da je to sa Miličićem od početka nije bila neka baš ozbiljna priča, već je sve to prenaduvano. A možda nije hteo da igra zato što ne menjamo ime u ravna gora. Ili što bi mu saigrač bio Hrvoje

Ma u subotu igra protiv nas. Samo ga pusti par puta da krene u reket... Ja ionako nemam snage da idem i u napad, pa cu ga cekam, da mu aplaudiram

A to do sada nisi radio? Znam da se secas i kada si prestao...

Duka mislim da si i sam svestan da nikoga ne zanima sta se u valjevu prica ili desava i da li ikoga uopste ima

Hahaha pseto basketaš. Žgoljavko maleni.

hahah dal je relano da očekujete od rebića da bude iole dobar igrač? kakvi skečevi. on može biti fazon branislav đekić kalibar
aluzija rebron je transferčina ala gtr

Ok brate, izbrisaću drugi deo komentara

Somika sa tobom u pare kad oces :namig:

Nemoj duka dok ne odemo u valjevo da cimamo picke sa bg tablama hahaha

Jbt ladno se slazem sa rihom

Stavljam platu na somija... slozices se ti sa mnom sledece sezone exexe

Je l gledao neko Aranitovica protiv glodara? Za onog luvavua jos posle naseg meca sa megom rekoh da je talentovan crnja

igraću ja basket sa pcetom ali bez sudije
nek pobedi ko bude jači lolo