Prijava

Ne razumem poentu ovog brzog faula pri ovakvom rezultatu.
Sta je bolje, izgubiti sa 67 : 64 ili sa 69 : 64 aj kazite mi vi sad

Фелдин коњу мислио сам ако победимо добијаш дупе Мајино јаооо нема немош победит лош шут за 3 перо у лошој форми јбг Манекене газимо тамо

Ne razumem poentu ovog brzog faula pri ovakvom rezultatu.
Sta je bolje, izgubiti sa 67 : 64 ili sa 69 : 64 aj kazite mi vi sad

pa ocigledno da posle pikenrola nisi odslusao nijednu lekciju cim ovo pitas xD

(mozda promase oba pa imas sansu za nereseno)

U modernoj kosarci samo amateri mase bacanja (ok I Dramond, Dzordan, Ingram, Hauard, Adams...), mani se te price. Danas trojka treba da bude na 10 metara, jesi video nekad kako se sutira van evrope?

Samo vas drkam zbog poraza, nista drugo, izvini brt :*

da da, tako i roberts promasi oba bacanja pa cibona da trojku za osvajanje aba lige samo kecman ipak xD

ne znam koji trener bi ti rekao da nece da pravi faul na -3

Svakako je bolje da branis bez faula, okreni ga kako oces. Zvezda je nekad (prosle godine) vazila za odbrambenu silu, u tom slucaju jos manje treba da fauliras.

Ovako das dva bacanja, u sledecem dobijes dva i nista nisi uradio

A koliko je bilo sekundi do kraja?

Jebem li ga, dvaestinu valjda

Pa kako da ne pravis faul? Otapkaju loptu do kraja utakmice ako je manje od 24 sekunde

Moras bar da probas da pobedis

Neeee... Sladje je kad zvezda izgubi hahahahaha

Плавша коментарише оп хД

какво цепање модела

cigani lepo vam stoje plavi dresovi

РЕВИЈА тројки хД

Lepo bi mali Mirko Đerić lego zvezdi, još malo da poraste košarkaški

Solidno su isprštali u prvoj, samo da ne padnu odjednom posle pri kraju druge i početkom treće kad im je kritičan period i dobija se ovo lagano.

Enis igra neku lažnu odbranu kao trudi se i sve ali baš se vidi da je fejk i još malo pa će da mlatara ručicama kao simon, hahah, ali dopada mi se, leći će on ovakvoj zvezdi jako fino dok se potpuno uklopi.

E a ne znam od kog komentatora mi se više sere, ilija kovačić je nepodnošljiv, ovaj plavšić nešto bolji, samo kad ne bi vikao TARZUSKI kakav tarzuski jebem ti seme čuj tarzuski haha jok daa nije FOKMAN jebotipasmater