КК Црвена звезда

  1. Saznaj mi koja je to epizoda po redu akd djosa cita il mi nadji na yt celu epizodu

  2. Shved je celu utakmicu prangijao neke cigle i onda je zadnje tri trojke kao iz picke ubacio i jebalo mu se tacno sad ce kuci da ode da jebe neku rusku Mayu Berovic i da gleda Kuhinju, a ti se sirotinjo krpi da gledas jebenog lesora kome ne da lopta ispada iz ruku nego decko ne ume da pivotira ima tehniku taman za konstantin a i to je pitanje i bjelicu mozda mi se desi da promasim zicer, ali zato u odbrani nista ne mogu da uradim. Pa picka mu materina da nije Rocestija mislim da bi nam svi redom uterivali kurcinu 30+ mnogo sam se iznervirao nema tacka nema zarez i au kurac vise

  3. Lep docek prirediste svoj Pefiju

    #nismoisti

  4. Naravno da nismo isti, Pefi nikad kod nas nije igrao. Vi ste još lepši doček priredili Saletu koji je legenda Partizana i doneo vam je evropski trofej kada je sa Barselonom gostovao u Pionioru, ali vam to nije bio ni najmanji problem da ga izvređate kao poslednju džukelu. Tako da si u pravu, #nismoisti, vi ste licemeri sa kojima malo šta može da se poredi.

  5. Lep docek prirediste svoj Pefiju

    #nismoisti

    Lol jebeni, kakav pametan komentar

  6. Сви ви који генерализујете сте исти, исти дебили. Мислите да се разликујете од ових других а исто то радите само не у исто врме. Селективно лицемерје

    Ево и ја сам дебил јер вас све стављам у исти кош, али сам мааалко мање дебил од вас.

  7. Није што је звездина тема ал гробари повише то раде

  8. Ha ha Pope jebe Gonzo

  9. Ubi me.

    Elem, pitam se, dali ce se uopste pratiti kosarka u crveno beloj srbiji sledece sezone kad Dzilo uzme jadran I igra EL.

  10. Grobarima slagalica na rts postala omilljena emisija

  11. Jer je u terminu el ako neko ne kapira xd

  12. Долман косовар да узме АБА ахаххахахаха сиг

  13. Doelman ode pre nego sto finale nastupi uopste :D

  14. Секвенца ће имати ко онај центар из Паће хД

  15. Spahija: Odmarao sam igrače za Zvezdu

    На ово су ми гаће саме спале 30 разлике у најави

  16. Хејј тко ће пратити пенетрацију одбране гузе :((

  17. Хвала Ћилмо и сл. пут.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.