КК Црвена звезда

  1. Јао каква озљеда Фелдина Мауо реагујјј ;(

  2. spomije se gašper vidmar kao pojačanje

  3. Може Миро Билан плизић

  4. Alen Omic se pominje

  5. Елмедин Кикановић шушка се

  6. Rekoh ja Alen Omić

  7. Јел Кешељ и Радичевић иду у ФМП на челичење јел зна неко?

  8. Kešelj ulazi u Zadrugu, kaže svidja mu se Kija Kockar, a Radičević ide na domaćine oženi se...e sad ne znam koliko je to istina...

  9. Кешељ има дете... Радичевића можемо у Задругу, Пареве или шта је актуелно тренутно, таман да врати паре које смо уложили у њега.

  10. Ma ko je bre taj Alen Omić

  11. Svaki dan neka smrt ubistvo

  12. Ален Омић је словеначки кошаркаш босанскохерцеговачког порекла. Игра на позицији центра, а тренутно наступа за Хапоел из Јерусалима. Википедија
    Рођен: 6. мај 1992. (25 година), Тузла, Босна и Херцеговина
    Висина: 2,16 m
    Тежина: 111 kg
    Почетак каријере: 2011.
    Тренутни тим: КК Петрол Олимпија (#23 / Центар)
    NBA драфт: 2014.

  13. Nema veze i onaj drugi propali košarkaš ima dete pa firca onu plastificiranu. Sve će to Miško da sredi.

  14. Нека Мишко предложи играча сачињеног од квалитета следећи пут!

  15. alen omić jebeni ahahahah

  16. Lično sam zadovoljan, moglo je i gore, jbg. Bar je igrao nekad ozbiljnu košarku, za razliku od JJ i Lesora, a nije ni neka raga koja uzima pare, a ništa ne radi...

  17. http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-League/a227529-Omic-novi-centar-Zvezde.html
    ЈЕБО ТЕ ЈЕСТЕ ЛЕНТО ХАХАХААХАХ
    Планктон ја мислио ти скечујеш извини вероваћу ти идући пут! ОСВАЈАМО! ПОЛИВАЈ!

  18. Сиг бољи од Лесора тежи виши нови Боби у најави.

  19. Jovanović&Janković... da je DR tu druga bi pesma bila...Omić bi bio zver

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.