КК Црвена звезда

  1. Поента су братски навијачки односи, који су јаки,Гате 7 и Делије се обожавају. А то што играчи играј како играју, то је њихов проблем.

  2. Паз што бојкотују Омића. Нема шта лепо рече Еро Ојаднић најгори смо народ нема шта.

  3. Btate mili, žao mi čoveka kao da mi je rod. Da bojkotuju Omića jer je musliman? Pa ukurac sve jbt.

  4. On je ateista ustvari.

  5. Да, изјавио је да је атеиста. Глупост наших.

  6. Al ne kapiram foru, i da je musliman. Mislim od kad smo tako isključivi jbt.

  7. Не знам појма, и Елмедин је па је играо.

  8. Veceras se pripadnici tzv.navijacke grupe Delije Sever povlace sa kosarke(posle utakmice sa Olimpijakosom). Razlog, potpis Alena Omica, verovatno njegova vera(covek kaze da je ateista) ili neke druge nacionalisticke stvari.

    Da ne dosipam ulje na vatru, jer ovde je preko 60.000 ljudi, pitacu vas za vase misljenje?

  9. Kopi pejst sa fb stranice neke, al da l je ovo realno jbt???????

  10. Govna mi se jedu sad.

  11. Искрено најмање сам очекивао овакав потез наших навијача.
    На Лесора се буне сви, ајде ок човек тешко игра у ЕЛ ок је за АБА, ево вам Омић домаћи играч дошао за Џ шта оћете јебо вам пас матер мрш, ами дигоше притисак.

  12. Koga boli kurac za glupe navijače

  13. Jebote, nikad se nisam nadao da će neki igrač da ojebo u Zvezdi nego Omić večeras. Dostigli smo i level zadrana kad je mržnja u pitanju.

  14. Srbi au govna srbe treba jebati uvek i svuda nadam se da ce inflacija uskoro

  15. Солидна четвртина доста расположених поентера, одбрана дакбе.

  16. Slepci pevaju od topole do topole. Smuči mi se ovo života mi, govna nepismena.

  17. а-а мандрили.

  18. Ех што ми је драго због Омићевих поена.

  19. ово је изговор што неће да гледају овако јадну звезду

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.