КК Црвена звезда

  1. Rečeno im je da napadaju Omića da bi ga mi ostali prihvatili iz inata jer je meh pojačanje ovako.
    #staywoke

  2. Ovaj enis ko tasmanijski djavo.

  3. A šta kao enis ne smeta

  4. ХД Енис раскива

  5. кад сам писао пост нисам био свестан да водимо 10 разлике тек сам после ушо на резултате

    изгубиће свакако

  6. Оваквом игром можемо победити, ред је да падне ОЛИ.

  7. иначе мислим да се ћоки Легенда више ништа не пита у клубу и да га је андреј преузео тако да ово скандирање нема значаја заиста

  8. Mirnes Sisic, Sanibal Orahovac, Djokaj, ovaj Ben sada, Kikanovic i pitaj kurac jos koliko muslimana je igralo u Zvezdi i sad odjednom drvimo kurac na Omicu, koji mi deluje kao gotivna glavica, videcemo...

  9. На које скандирање мислиш?

  10. @Plankton Ако је странац и муслиман е онда може да игра за Зведу, АЛИ, ако је домаћи муслиџа, па не дај боже...

  11. Omić je jedno od najgorih pojačanja u zadnjih 5-6 godina, ali mi je drago što je došao samo da bi pišao po ovim plaćenicima ciganskim

  12. Gde se šišaš šomi, u nišu?

  13. Voleće ga ko brata rođenog kad u ponedeljak natakne groblje na obrezanu karu.

  14. Pa i Kikan je domaci musliman, ne kontam..I orahovac, i Sisic i pitaj kurac ko jos... ali eto, tek da seru nesto.. Govna klasicna...Da se sutra zarati ne bi ni interpol mogao da ih nadje...

  15. Sve je ovo scenario, kao što ubistvo one pevačice vučko razvlači po novinama, sad nahuškao brđane da pljuju ovog ok momka.

    Možda tripujem, al kao da je sve postalo šarena laža, samo da pičkousti završi šta treba.

  16. Не волим те Алија одзвања..

  17. Ово је почетак краја јбт и прошле године нас зајебу судци и сад ОМГ.

  18. Ništa, porodično blago da se gleda sad tri epizode do kraja.

  19. хаха ове судије глупе ја не могу па судац из француске па ко игра у француској кошарку бем ти порекло

  20. Šta plačete kao pičke odma'

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.