КК Црвена звезда

  1. Da ne dobijemo nijednu više ne bi mi bilo krivo kad smo ove cigane dobili sada. Red je bio više.

  2. Dobili smo ih dobrim kretnjama i zbog sto smo nekad trenirali.

  3. Da li je Enis MVP kola?

  4. Proverio sam, na drugom je mestu iza Vonamejkera

  5. Da li to znaci da Delije vise nece dolaziti na utakmice?

    Hvala kurcu, bice puna hala.

  6. 2018 godina u Beogradu, kulturnoj prestonici Evrope i sveta, fasisti i nacisti divljaju i dele ljude po verskom opredeljenju i naciji u takmicenju koje gleda cela Evropa... kakva jebena sramota.

  7. Pocetak citata Albanska vutra moze ali igrac iz Tuzle ne moze! Veliki su to moralisti! Kraj citata

  8. Kad večeras razguzimo paću, i definitivno ispadaju iz igre za četvrto mesto. Hip hip hureeeej.

    Samo mi ide na kurac ovaj termin od 21h.

  9. Samo mi ide na kurac ovaj termin od 21h.

    Bojis se zatvorice igraonicu pa neces imati gde da pijes?

  10. I evo ga, cigani se polako raskenjavaju

  11. Иначе баш је битно дал смо први или четврти ух

  12. VIDITE KAKO SAM DOSlEDAN.

    XD

  13. Al atvarno, stavili derbi u ponedeljak od 21h, jebem ih u usta baš. Ću se uspavam do tad.

  14. Пази стварно у 21х је меч, ко ће чекати још 3 сата бем ти..

  15. Derbi je Partizan Cibona ili Partizan Olimpija... FMP ne može da bude derbi osim protiv Rušnja mozda

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.