КК Црвена звезда

  1. Derbi je Partizan Cibona

    To je gradski derbi, ovo veceras je veciti

  2. ha ha ha odlichna oba skecha

  3. И они хахахаа

  4. Драго ми је због Добрића, после повреде оваква форма сјајно!

  5. Добар тренинг. Нек се спреми Шенгелија Токо за свршај у око.

  6. Јеботе, ја уопште нисам извалио да смо играли без Антића и Фелдина док не рече овај са Арене. Лолололо

  7. Ја извалио исто на крају, кад смо дали само 86 поена, а не 100..

  8. Mitke što si zajebavao Novicu

  9. Драго ми је због Јанковића, добра партија њега..

  10. Capt'n Halfbrow
    Mitke što si zajebavao Novicu

    Није га зајебавао, најозбиљније му понудио да игра у Ефенпеу и са њима да избори 4 место.. Догодине Новица Убица у Звезди. Новица се наљутио :((

  11. http://www.mojacrvenazvezda.net/168938/2018/01/30/evroliga-pokrenula-disciplinski-postupak-protiv-crvene-zvezde/ Глупи Делијаши, 4 текме битне природе иду и могуће их је добити, најјакије би било да играмо пред празним трибинама.

  12. Кикснуо Макаби.

    Ми ако добијемо Басконију, избијамо на 9. мјесто са 9-11 иза Макабија који ће имати 11-10.

  13. Добро је, ако ништа бар у топ 10 екипа да будемо, са домаћим играчима, младим тренером итд.
    Басконија сасвим реална за добити.

  14. топ 9 никад није био ближи

  15. Кешељ кад проради у следећим утакмицама, па освајамо!

  16. Нема Пера у екипи, Фелдин отпутовао, ал веројатно играти неће.

  17. Kako nema malopre citam svi su na raspolaganju

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.