КК Црвена звезда

  1. Дангубић и Јанковић. И кад је још расположен Рочести/Дилан и нек се придружи још Давидовац/Добрић, то је утакмица од 80+ поена, што тешко губимо. Штета само што немамо једног правог центра који ће нађ имати сигурних 15 поена по утакмици.

  2. Бјелица је на почетку сезоне био тај сигуран центар, јеби га опала форма, вечерас добар, сви су добро одиграли, ипак пукла 100тка. Следеће недеље фокус само на Фудбалицу, баскет само куп неки лакши тренинг верујем.

  3. Šteta što Enis i Omić nisu bili tu od početka, preozbiljna ekipa bi bili.

  4. Добро уздали смо се у домаће играче тј. плеја у виду Радичевића, погрешили, Енис дошао, и представио се као одлично појачање, а и Омић игра скроз ОК. Мада Омић тек почиње, верујем да ће бити све бољи и бољи.

  5. ЛеБранко 1 по броју наступа у звезди 430 ух

  6. to je bas dobar broj nastupa..

    nego ne postoji niti jedna vest, bilo u novinama bilo na netu da je Branko Lazic potpisao ugovor za Zvezdom, postoji samo da je produzio, ali nigde ne postoji vest iz 2011 Lazic novi kosarkas Zvezde. Bas cudno.

  7. И? На шта потенцираш егзактно?

  8. Ne potenciram nista, najtrofejniji igrac sa najvise nastupa I legenda kluba, a ne postoje pisani tragovi da je potpisao za taj klub kao novi igrac. Stvarno mi nije jasno.

  9. Па не знам појма ондак, ајде, вјерујем да ће доћи неки паметнији да објасни.

  10. Солидно прегражење Шахиста.

  11. који нови клуб лик је остао играч фмпа

  12. Ево, Марко кобјаснио, ово сам и ја хтео да кажем, ал ето.

  13. Марко
    који нови клуб лик је остао играч фмпа

    Niko nije ni pominjao novi klub, pitam samo ako je covek postao jedna od najvecih legendi Zvezde, kada je potpisao ugovor sa Zvezdom.

  14. Па
    Никад
    Није
    Потписао
    Уговор
    Са
    Звездом
    Јербо
    Је
    Звезда
    ФМП
    КАПИШ?
    Звезда не постоји, алоха?!

  15. која звезда

  16. cekaj, kako je onda covek koji je odigrao najvise utakmica za Zvezdu?

  17. Звезда је био страији ретардирани брат ФМПа па у ту част!

  18. ЛеБранко 1 по броју наступа у звезди 430 ух

    ok onda da ne smetam, povedoh se ovim tvojim

  19. Ма опуштено, поента је да је одиграо Бранко у АБА лиги 430 текми, и то претворисмо у 430 за ФМПовог ретардираног старијег брата, мртвој Звијезди у част.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.