КК Црвена звезда

  1. Oko 5-6 milijona plus bonusi. Koncesija aerodroma izvršena da bi imali da ga isplatimo do kraja. Ono kad je bio loš nije hteo da igra zbog ne plaćanja kad se popravio nije bilo zbog Maye nego vlada ga isplatila. Za ostatak novca se čeka da Vučić finalizira dogovor sa šiptarima o priznanju Kosova.

  2. Ono sta ja znam je da ima veliku platu za nase uslove.

  3. за ваше услове у партизану је и 27000 динара месечно много

  4. Дубоки су Косоварски џепови.

  5. Da se ja pitam ja bih prodao republiku srpsku i da dovedemo bjelicu pravog, micova npr., jedno dvestapedes kila centara i jedan paket koka kole u limenkama

    Duplo dobro bate, em se rešiš bosanaca, em napraviš timčinu za F9 evrolige ko je za ja sam

  6. Aco srbine, previše se napinješ da ti postovi budu IN.

    Ovo shvati kao dobronamernu opasku, jer ti kojima pokušavaš da se dodvoriš ne vrede ni pišljivog boba. Da ti ja kažem.

  7. E brate, puno ti hvala za ovaj savet, baš mi je bio potreban neko da me izvede na pravi put.

  8. Sve od preševa do aleksinca bugarima da se proda za drugu petorku, četvorostruko dobro.

  9. Davidovac je igrac reprezentativnog potencijala, ali nesto mu fali u glavi, treba da se radi sa njim

  10. Биће репрезентативац за коју годину, нема шта, дечко зна.

  11. vec mu je 23-4 valjda, rano ocelavio, treba da se uozbilji

  12. 23 да, нервира се на тренингу, и кад изгубимо, зато оћелави.

  13. Enis dobio srpsko državljanstvo, jedan stranac manje. Milina.

  14. хаха, само Лесор и Фелдин странци. Ја мислим. ХД

  15. хаха празне трибине ХД

  16. Сљедећу играмо у Железнику.

  17. Napuni se sad, 20min pre pocetka delovalo da ih nece biti stotinak.

  18. Ма да, ал навијање, њах, позоришна атмосфера, солидна игра, изгледа као да добијамо.

  19. Добро је, лакши тренинг, а нису ни Одела нека јака екипа.

  20. Dangubic igra kao zmaj, alal mu kurac, samo da ga ne ureknemo :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.