Prijava

Mislim da si nesto pomesao, ustvari dozvoljavam da se nesto pevalo u zenskom licu sto je bio dvojaki udar, pod jedan we presume your gender (mislim ciganski) i pod dva ta cuvena grobarska ironija koju ja tebi ne mogu sad uspesno objasniti u dozvoljenom broju karaktera.

Inace se u poslednje vreme bavimo starolatinskim izrekama, poput najsvezijeg Hannibal ante portas

https://www.espreso.rs/data/images/2018/02/04/20/328297_transparent-grobara-na-mecu-partizan--mega-bemaks_ff.jpg?ver=1517771021

Svaka čast, baš ste carevi

hvala Shomy legendo

Hahaha imamo opet ovde onaj dživdžanluk "mi smo avangarda ne razumete vi to". Lepo vam je to poređenje sa Hanibalom šteta što izgleda avangarda ne zna da Hanibal nije nikad uspeo u svojim namerama i da mu je cirka vek kasnije grad uništen zauvek. Dosta o tome evo jedan ciganjski neavangardni skeč da je je 2001. sad mi ciganji bi pisali Sanibal je pred vratima xd kapirate Sanibal kao Sanibal Orahovac xd.

Da, da kapiram, hahahaha.

inace zaboravih, postoje ozbiljne indicije i govorkanja da Covica ne interesuje EL dogodine.

Ma jasno, sto bi isli u el pa da budemo umorni za kup radivoja koraca

Precednik im pokloni KRK zarad mira u kući i da ih usreći pred izbore i avangarda zagrize udicu ko som najveći. Cccc, tugica.

може један кер овде

Dzukelu smo zasluzili

Ovo je kinesko kuce sa pametnom obucom?

U kuci Covica se odigrava prava mala drama. Naime, Covic je dobio sredstva i naredjenje za hitan angazman Trankijerija, sponzori su veoma besni. Sa druge strane sa tim se ne slaze Nebojsina cerka koja smatra da Alimpije radi dobar posao. Vesna se sminka, a Filip u dvoristu sutira u poslednjoj sekundi i dere se Covic u poslednjoj sekundiiiiiiii

Pa covic kad bi doveo trinkijerija ja bi se prijavio da mu nadrazujem muda dva puta nedeljno. Ne postoji klub u evropi osim zalgirisa, fenera i cska koji ne bi potpisao trinkijerija jebate

A coviceva ce ga podrzavati dok je dobro jebe nema tu sta