Prijava

Nije jos, ne moze da izvuce pare iz dzepa od saleta pecarosa jbg

https://vukajlija.com/forum/teme/17716?strana=2157#post_3842024

Haha sta kacis to ovde, taj LeBranko je igrac fmp-a je l on potpisao ugovor sa zvezdom kad i ostali?

Hah tako sam i mislio.

ne razumem o cemu pricas

Videste li sto stoka unistava pehar KRK?

ahahah ala pizde cigani, eno pudla izdao saopstenje, sve diraj ciganima, ali Vesnu nikako... nego sta bi sa onim Simonovicevim trofejom

Ne znam o cemu pricate bas ne razumem samo da konstatujem da je bombas po ponasanju najslicniji vucicu od svih ljudi na sajtu a i sire,sta god mu neko napise ide kontra napad neko menjanje teza i to eh sta ti je zivot one koje mrzimo njima najvise slicimo ima neka taka izreka mozda i ne pozdrav 0/

Mi smo trepeli polivanje govnima zbog toga...A sta vi radite? Menjate teze... Eee jadna je Srbija dok toliko Vucica ima..

prvi ste počeli i treba da budete polivani govnima..

Pa avangarda se valjda ne spusta na niske grane da se maze govnima sa zgadijom nego je uzvisena negde gore forsira prave vrednosti i nos uvek parao nebo

Ја сам лепо рекао, Глодари ће смарати наредне ДВЕ недеље о освајању купа.

haha ali kako bombi brzo reaguje i za cas okrene situaciju naopacke, dobar advokat bio bi

generalno je tako, gospoda smo naravno, ali vremena su specifična i nemamo 100% ljudskog neprijatelja, već humanoidne napredno zvezdaše, a to samo budakom uglavu... ne razumete drugačije jbg

ali kako skaču za Vesnu, ahahahaha

bombas
prvi ste počeli i treba da budete polivani govnima..

Ма да, не разумемо ми то, то је само авангардин нови перформанс.

'господа'

Bio bi kurac od advokata, previse ne pazi sta prica