Prijava

Милијаш у стартној хаха

Aa pa zar smo toliko nisko pali pa on je fudbaler xd

Прц, читам да се спрема нешто зајебано, ванредна конференција за штампу у пола 2. Оде Алимпије у историју изгледа

Jok, Čovke otkazuje f4 u Bg-u, koj ce nam kurac sad. Xd

Играју се медији погађања. Други пишу да Човић подноси оставку.

haha koliko nemate pojma

Ајде, ти нас просвијетли, о пресвјетли авангардни представниче...

П.С. Мрш у пичку материну.

Nisam hejter, al ono, srećan Alimpije svima koji slave!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) <--- Čovke prectavlja novu ekipu

A da nije slučajno neko fuzioni.... KURČINA?

Стиже Малколм Дилејни.

Mitke, ne budi bezobrazan.

Evo vam jos jedan info, mada ne zasluzujete. Covic ce da kritikuje svega postojeceg, da prica nacelna sranja I okrivljuje sve I svakog u svrhu pripreme javnosti za neigranje El dogodine. Nema pare ni za evrokup, kamoli za El.

Ostavljam mali prostor za smenu Alimpijevica, zaista ne znam ko je pobedio u sinocnoj svadji u kuci Covica. Mada znajuci da tamo zene vode glavnu rec, kladio bih se da ostaje I da su eto mediji zlonamerni, bla bla truc I sve je u redu. A nije nista.

Бомби џаба се активираш сваки пут на ФК и КК теми мог клуба, нећете ништа узети од титула, шта се сад бурите ту. Постићете мало, православно је то, ако сте православци, Кроати.

Ко те трује Бомби, што разваљујеш нешто што је успешно хаха.

ne mogu da verujem da coravi I dalje ne kapira gde je probusen jebote, mesecima mu ljudi govore da je busan kao sito, on I dalje tera svoju pricu...

Mislim da su casovi ljubavi u porodicnom konceptu porodice iz yeleynika pogresno shvaceni jer tamo izgleda prejebava ko koga stigne, bivsi zet zenu i tasta, cale sina, zena i cerka muza, novi zet spoljnog momka, zena muza, cerka caleta

Sve u svemu TELEVISA PRESENTA

Солидно стављање глодара на апарате нема шта.

za kakav se video klip izvinjava antic, sad sam bacio pogled na ovo sta su baljezgali