Prijava

Какав мамојебачки фијаско хаха

ja sve mislim komentarišeš repstaciju, kad ono Zvezda igra... džaba Tea i Sarapa

Pa nije dzabe druze evroliga se igra i takmicimo se sa makabijem ko ce vise drzavnih para da utuca u babunske crnce gluperde i po nekog belca idiota

Играмо против Игокее следећу, капим да нас могу удесити глат. Наравно ако овако наставимо да играмо.

Ne mogu da brljam i tražim odgovarajuću temu

Čekaj, hrvati izgubili od rumuna usred hrvatske u basketu? Aahahah a nisam brate onaj što se loži na to jbg boli me kurac realno smejao bih se i našima iato ali od holanđana čini mi se i od rumuna sad aahahah obrnuli krug burazeri je u mu kevu, mora da je bojkot neki pa nemoguće je jebemti od rumuna ej gorih nije bilo na EP

Doduše jbg, rumunima je cela ona EP ekipa igrala pretpostavljam jer su toliko jadni da nemaju el i nba igrača

Ја сам прочитао само да је КРУШЛИН промашио за победу шахиста.

A valjaće ovo da se brljiva fiba osvesti da su ove kvalifikacije najveća glupost u istoriji košarke samo dok još neka iole kvalitetnija reprezentacija podućka

Nemojte vi brinuti fibine bridge, imate daleko vecih... Zasto prodajete pudlu polako? Ja sam rekao nekome njemu bliskom da cete ga izdati, nisu verovali. Dalje, zasto je Lazic nokautirao Alimpija ? Pitajte tamo nekog na ciganskom forumu ako ne verujete meni, znaju oni dobro.

Zato što je sad Alimpije veći šmeker i skida mu ribe. Što se košarke tiče, tu i dalje jebemo.

E brate, evo krenuli smo svi do ciganskog foruma da otkrijemo tajne navijačkog univerzuma, neće nas biti neko vreme pa ja reko' samo da ti javim da ne brineš.

Ма која издаја брате, ми имамо Вучића и државу, ви имате Чанка рођеног из епрувете.

Ja sam rekao nekome njemu bliskom

Hahahahahah pa ja ne mogu ahha, kakav si ti brat bombi

дајте овде једно покисло куче госпођа се звало тако нешто

Sto je najbolje stvarno ga je zavalio muski ljudina ja video u prenosu ispod levog oka brate masnaja nego narokao derpu da sakrije al ne moze se istina skriti moj ducko xD

Bambergovan ducan je na svim poljima od svlacionice preko hodnika do parketa

Лоше јебу ови, дакле јебани сте лоше :)))
Дивљи Митке апирс : “ко се задњи смеје, ма јебем му ја матер!!1”
Ја и бомби : “:)))”
П.с. nibs

Dobro je da su Pešiću dali da izvede penal, značiće mu mnogo da povrati samopouzdanje.

хаха пречкааа, погрешна тема иначе.

Promašuju i jedni i drugi mamu im. Xd