Prijava

ps
Al smo ih zasuli trojkama ko bombasa spermom na forumu saljivog sajta vukajlija.com

Добрићева рампа од раније и ели уп лесора топ 5, Фелдин 30п мвп кола позз

Da da ona dobriceva pukla ko prangija

Добрија прекомандовати у одбојкашки тим због оног смеча јебеног.

имамо ли шансе за топ 9 ове сезоне?

Слабе су за топ 9, веће су за топ 8, поготово уз неке резултате богоугодне нама.

дај реци шта све треба да се поклопи, не могу ни на сајт Евролиге да уђем одсечен сам од света, једино ово говно од сајта учита брзо

Јој брате не знам појма егзактно али мислим да нам је данас дошао пораз Макабија добро.
Види Пао Фењер ЦСКА Реал следеће текме, фазон губимо све евентуално једну добијамо што би била премија ако ови из врха буду газили ове наше конкуренте за ТОП 8

hahah ti ne znas, znate vi sve i placete u sebi

cuj ne zna, hahahaha, a jedini koji komentarise sve zive utakmice, odrasti

marko đes ti to?

ps
Al smo ih zasuli trojkama ko bombasa spermom na forumu saljivog sajta vukajlija.com

Сори Бомбермене али и ти их пратиш

E odgovorim ti cim operem facu.

Uzgred prijatelju dragi, mislim da imas ogroman problem sa samopouzdanjem i samospoznajom ako citiras psetove postove u ne-cinicnom kontekstu.

ps
Al smo ih zasuli trojkama ko bombasa spermom na forumu saljivog sajta vukajlija.com

Pseto je jedan okretan i nepredvidiv dribler, preporučujem flaster igru

у кини главни

Jel si našao posao, kolika je plata, uslovi? Moš i u pvt ako te ne boli kurac

нашо сам после шес дана јер су ми добри људи дали контакте агената, једино што су ми дали посао у неком вртићу у донгуану па ми треба два и по сата да се спустим до шенжена викендом јер овде немам са ким да прозборим реч, једини сам белац у крају и ретко ко говори енглески па и ови на послу

плата је задовољавајућа, храна више него добра и ИМА МЕСА (што је најтеже наћи у кини осим ако си пун ко брод па можеш да идеш у амерички ресторан и једеш ребарца сваки дан), смештај је срање (за наше стандарде, по кинеским стандардима је чучавац нормална ствар и ретко ко има вц шољу гајби) али ми они плаћају

јебе ме мало изолација, мораћу да одрадим бар април да примим две плате и палим за шенжен да радим неки парт тајм тичинг, овако сам по цео дан са малим дебилима, не да бих их научио понеку реч енглеског него да би се њихови родитељи снобови курчили како им се дете дружи с белцем, мени се јебе, изблејим три сата ујутру и три поподне и забодем лепу пару а ништа нисам радио

Па то је сјајно, може ли се знати конкретна сума пошто ценим да смо конкретни људи
Дакле не мораш ни енглески да знаш хахаха комедија
Добро је да има меса без њега падам у слабост
Јел стартујеш кинескиње по улици

Само немој да ми кажеш да си прихватио понуду од 7000 јуана плус смештај и топли оброк као да си неки зидар а не професор