Prijava

pa bilo je 200 realno ali su onom metodom umozavanja kao u filmu Aleksandar i bitka kod Gaugamele nagurali do 2254 negde

Ја предлажем да опробаш своје фотошоп вјештине тако што ћеш направити фотографију са вечерашње утакмице гдје се виде потпуно празне трибине.

Kaze frajer ispred zgrade e majstore izgubio sam drugare, ahahaha jebeno sam se davio od smeha, jebeni bosanci

Очигледно се ниси довољно давио.

koliko ja volim taj narod ne mogu recima opisati

Како игро Паћо у плеј офу>?

mi smo ispali :( Vucic nam oterao trenera i stvorio atmosferu u drustvu da nije pozeljno pomagati Partizan, donji smo, ali smo ponosni i nepokolebljivi u svojoj ljubavi prema klubu

kako se nosite sa litrama sperme koje vam serviraju sirom starog kontinenta u borbi za fajnal 12

Bombas sisi karu u kupu Lilijane Ronketi, a ne mozes ni tamo, ok pozz nagutaj se sperme skroz

Хаха овај Бомбаш, па није срамота изгубити од најјакијих екипа у ЕЛ. Да такођер, срећно у еврочеленџу следеће сезоне хахахахахах.

hej evo Zvezda igra ima na SK 1 prenos, Fener je mnogo jaci, a Enis najveca stetocina koju je domaca kosarka videla od vremena, barem ovih 4 minuta sto sam gledao

Brate, svaka ti čast, više pratiš Zvezdu od svih nas nazovi navijača

Свака част стварно, и познавање ко је штеточина итд.

alimpije ne zna gde bije

čak se i rimuje

Ма јок, колико сам гледао и ови су кидали са игром, типа Врањеш јебо те да 6 тројки са 9 метара ај мрш

Brate rodjeni, sta su kurac kidali 21 bacanje u prvom poluvremenu..Pa jbm ti zivot...Je l' si video onu smejuriju od nesportske u prvom? U svakom slucaju igrali smo kao kurac, ali ni da smo bolje igrali ne bi pobedili... :S

ali ni da smo bolje igrali ne bi pobedili... :S

Ово је тачно, ма газимо их у БГу ленто..

Добра посета.

Dobric burazer lepi sve redom