КК Црвена звезда

  1. ко су ова два 30огодишња штребера што држе студио де су плавшић и кузман алоо

  2. Hvala.

    Ček, ček, kuzmić nam starter zajedno sa lazićem..

  3. опуштено радуљица је у клубу музе 200к евра по сезони
    одлична рапсодија 6 од 6 за три

  4. Lijepo izgleda, plus se Teo ispucava i promašuje.

  5. A đe nam je santoš, šabaz, davidovac?

  6. деда не знам шабаз игра друже ако мислиш на нејпира а тај јаго не знам исто одсутан лол

  7. Da, jago, deda i bjelica, al on povređen.

    Nerealan šut u prvom, realno je da padne u drugom. Samo da ne spuste ovi na nešto sitno, a mi pobedimo. Ima da krene kenjanje.

  8. Ili da inu drugom šutiramo ovako pa da krene loženje, ne gna čovek šta je gore. Xd

  9. Teodosic se kurci mnogo

  10. Il je zelja da se dokaze u prvoj tekmi za zvezdu

  11. курчи курчи :Д
    а добијамо 15 разлике већ је крај по мени

  12. Nisam znao da ovi imaju dekoloa i lovernja.

  13. Brate, svih 12 igrača ušlo u statistiku. Devet sa poenima, nerealna utakmica.

  14. i de mo lozenje do negde petog kola sig sig

    ako nista ove godine umeju i smeju da sutnu za tri ko ljudi

  15. Lepo je biti zvezdaš ovoga jutra.

  16. Brate, svih 12 igrača ušlo u statistiku. Devet sa poenima, nerealna utakmica.

    i baš od svih njih ja jebenog tobija imam na fantaziju, upropastiše me on i ponitka. kud nisam uzeo ćopavu crnogorčinu marka simonovića, a planiro sam, pristojan indeks a i kredita bi ušparao. inače zvezda dobra, gledo sam prvo poluvreme, kidate odbranu, čak teodosić u odbrani više nego pristojan

    ко су ова два 30огодишња штребера што држе студио де су плавшић и кузман алоо

    kuzma's friendship ended with sportklub, now rts is his best friend

  17. Haha, tobi zadnji u statistici sa 5 skokova.

    Dobar je on, nego šta će centar kad ovi šibali trojke ko ludi.

  18. kuzma's friendship ended with sportklub, now rts is his best friend

    kuzma smarac, plavsic top za ove kosarkaske tekme, cak mu bolje leze nego ove fudbalske IMO

  19. ма набијем их коментар је радио исто тај 30огодишњи штребер :(

  20. mene smara većina sportklubovih košarkaških komentatora, valjda što sam naviko na arenine

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.