КК Црвена звезда

  1. ne gledam arenu osim u tipa kladzi, znam samo da ima onaj sto komentarise pacine tekme i krene da jeca kad paca primi gol, krajnje blamantan lik

  2. ne znam tačno na koga misliš ima ih više fudbalskih komentatora koji smaraju, košarkaški edin i kole su mi top, možda što su dugo pa sam se naviko, a ostali nisu nešto ali su prihvatljivi, ima jedan koji mi je bio jako iritantan dok je prenosio nba ne mogu da se setim koji je tačno. ali generalno noviji komentatori su mi sranje, mislim da je do mene što volim neki meni poznat glas da slušam dok gledam utakmice

  3. ima ona jedna kraljina najveća što samo radi francusku ligu ima neki monotoni duboki glas

    verovatno zna trećeg golmana Loriena u pola noći

  4. Brate, meni bi Šarenac prenosio doživotno reprezentaciju.

    Kad njega čujem, kao da sam sa nekim likom iz kraja u kafiću i gledamo.

  5. Urac ne znam mu ime da ti pravo recem, ranije je stalno prenosio pacu na areni, ne pratim odavno, mozda sad komentarise snuker

  6. verovatno zna trećeg golmana Loriena u pola noći

    Мислиш Гренобла?

  7. legendarni žeremi malerb jel još aktivan?

  8. Kakva zanimljiva i ujednačena liga je ova aba, fmp cedevita 94:51

  9. хахах у цедевити лик Џонс има КОСОВСКИ пасош колко је добио нарко долара

  10. moramo dizađemo iz te aba lige čim zvezda i partizan podobijaju a licence i restauriramo winston yuba ligu, a ne da nam se tu neki kosovski pasošari šetaju po parketu

  11. I zve i paca usrali ove po 50 razlike, koj smor

    Ovaj brazilac inace 1/11 trojke to sine sad se ispucaj pa protiv nekog madrida da sutirs 3/5

    :ivanovic ga ostavio da spava u hali:

  12. Kurčili smo se pobedom protiv Asvela, evo paća ih dere u gostima lol

  13. Il smo dobri ili su ovi krš.

  14. ovi su prejadni, sad kad nalete na tvrdo u kaunasu bice plaky

  15. а брат Иљо што теодосића изговара
    ТЕО досић

  16. majstori da prospu veliku prednost, al ok ovo je jedno od najtezih gostovanja, ocekivao sam da ih useru

  17. кад смо имали 10 предности овај жалгирис јбт све шутеве погодио једно 6 напада заредом
    и шта се дешава са овим момком из бразила он не игра уопште

  18. pa da ali ivanovic umesto to da sece gladi repic, ok ovo je bas prejadno izgubljena tekma ali okrecemo se obavezama protiv FMP-u treba nekog napumpati opet +40

  19. a brazilac ne zna de se nalazi jos, polako

  20. хахахаха а баш их је кренуо шут били су то тешки шутеви наравно неки анонимуси се надавали ко никад у животу кгјб има још само 37 текми до краја реугларног дела плус онај квалификациони део за 7 и 8 место

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.