КК Црвена звезда

  1. sto bi reko nestor, povremeno dodje do te distorzije i dovedes centra od 2.2p po utakmici

  2. Нека експлодираће он код нас :Д под диригентском палицом доктора Јаниса Сферопулоса

  3. eksplozija bude kao 2.3p po utakmici

  4. Doveli smo pogresnog Ndijaea

  5. хахаха а погледај грбавог балију МУСУ он лагано из бајерна у ефес из ефеса у реал какав шупак од играча

  6. Tobi u odbrani kraj vica, covek puding

  7. he just like me fr

  8. krezava kurva se udavila u spermi jbg

  9. +1 nema sta

    Evo reka Zveropulos, Nejpir trazio da ne igra jer pregovara sa drugim ekipom, sto bi reko bombas evo mala ekskluziva u pitanju su boston klipersi

  10. Bivši košarkaš Crvene zvezde Šabaz Nejpir je blistao na debiju za Olimpiju iz Milana.

    Nejpir je u prvom meču za italijanski tim upisao 16 poena uz po jednu asistenciju i skok, a na to je dodao i tri ukradene lopte.

    pas ti se mesa nabio blavore saboterski a mogao si da kod nas da udjes u legende koje su uzele 2+ miliona i doprinele nista

  11. најбољи странац Џордан Лојд

  12. u top 3 sig

    Tobi poceo da igra kao neki mix hakima i townsa od kad su mu pripretili da ce ga poslati u tenerife

  13. Skauz priča o nekom košarkašu zvezde

    Vuzi: World of Warcraft

  14. Kakvi smo smradovi da vređamo Željka Obradovića, pu.

  15. U hrvatskoj ga svugde dočekaju s pljeskom, just sayin

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.