КК Црвена звезда

  1. још само 33 текме со плеј офа..

  2. Paca nema odbranu, zvezda nema napad. Zali boze oni sto menjaju parket u areni celu noc

  3. рофл који крш од игре

  4. шта се десило са форумом јебем вас форумаши вујаклијаши есте погнинули у палестину
    2 од 20 тројке ово ако добијемо и по игри ја сечем куратз

  5. биће зајебана борба за последње место ипак су ту алба и лијон

  6. Srecno smenjivanje duska svima koji slave

    Steta, dobro je poceo kad je preuzeo, izgleda da je previse tvrdoglav i sujetac starac, ludi beranac brdjanin #hezno

    Vreme je za jubilarni dvaesesti povratak velikog Deja

  7. Штета што није успело преготиван репич је имао
    а Деја прелази код нас више пута него што је трифун иванов прешао за цск софију
    ајмо рука!

  8. мислим шалу на страну наравно да јасикевичијус преузима ЦЗВ време је за искорак на тренерској позицији

  9. ma šta kurac jasikevičius dolazi fil džekson lagano

  10. он је освајао све са макабијем и оли у домаћој лиги колико видим значи у том смислу ок супер а има и солидан тим на папиру за ЕЛ мислим ако не можемо за 30 утакмица да се угурамо у топ 10 онда ћао бао

  11. Сферопулос офишл

  12. Теодосић ОРОН'О
    сличе нема шта

  13. sta je bilo cigani, ne hvalite se da ste pobedili u eypoligi? vidim teo konacno odigrao pristojan mec. bilo je i vreme da prekine sa ovim partijama a la trej jang 20 posto sut uz katastrofalan turnover to assist ratio. nego sta je s ovim simonovicem, mislio sam posle prvog kola da ce da ima ozbiljniju ulogu u timu

  14. evo da se pohvalimo, doveli smo sestog centra koji u proseku postize manje poena no sto dveri uzmu % na izborima

  15. рофл штаће нам овај кад од свих анонимуса примамо по 84 поена јбг

  16. ne znam ali covke ima neki plan sig

    imam dobar plan,
    moja ljubavi

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.