Prijava

Ајмо онда орвеловски уништити све од Гетеа, Хуго, Пушкина, Бајрона, Бранка, Змаја...

Pa nek se malo potrudi, nije sve u seksu ima nešto i u klopi, nek mu skuva keva, pa nek odnese u tu 250 km udaljenu pripizdinu lolololo

od problema sa poklonom do raširene vagine i G tačke u 5 koraka...samo na Vukajliji...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAH ladno! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH

predja, ok, pokazacu vam na gipsanom modelu! (znas ono sto se koristi u skolama iz biologije...)

Имам пријатеља који је управо гинеколог.

dzimi, mnogo si mi drag decko, pa necu o tebi misliti nista lose. ali, ne mogu da verujem sta citam... i kad te molim, nemoj da pricas sa ortakom koji je ginekolog, pricaj (i istrazuj) sa svojom zenom. i obrazuj se tako sto ces traziti informacije iz vise izvora... eto...

Ајмо онда орвеловски уништити све од Гетеа, Хуго, Пушкина, Бајрона, Бранка, Змаја

Од Гетеа може. :) Јади младог Вертера је најпичкопаћеничкија књига икада написана. Плаче ми се што сам је прочитао. А Фауст му је јебени плагијат. Марлоов Фауст је кева!

Бајрон је био баја. И јебач. Али, јебига, био је наиван човек, отишао да помаже Грцима који су као јебени цигани. На крају је сконтао да се зајебао као никад у животу.

Jes, da je oplodi pa kad vid da nije vise za tucanje kuda ce s njom?

i kad te molim, nemoj da pricas sa ortakom koji je ginekolog, pricaj (i istrazuj) sa svojom zenom.

Ја сам са својом женом све истражио, мојне бринеш ти за мене, Лемајићка. :)

Жени фали дупли оргазам. Симултано, не заредом :)

Поклони јој себе, па се онда поквари. Али обавезно стави гарантни лист у кутују на видно место. Онда нека те замени за истог тебе, а ако немају истог, онда по закону морају бољег тебе да јој дају. Куд ћеш бољи поклон!

Jimmy, i vibratore?

Не. Мојој жени још увек то не треба поред мене живог. :)

e borko vam je ovo za cvece opasno zamerio.

ona studira 250 km daleko ali dolazi cesto. i ja studiram tako da to i nije toliki problem.

u glavnom dobre ideje imate, pomogli ste mi u glavnom svi :D i ovo za kuvanje je dobra ideja, vidim da je to bas aktuelno zanje vreme, mozda naucim nesto da spremim.

Jimmy, a sta ces kad ti zena rodi dete? Kude ces sa njom?

ozbiljan odgovor bi glasio ovako:flasa bermeta crnog i neko paovanje skupih cokoladica uz obilje neznosti iz lemajinog uputsva:)

Jimmy, a sta ces kad ti zena rodi dete? Kude ces sa njom?

Рекох ти већ. Зависи од жене до жене.
Друго, много бих више волео да ми се жена породи царским резом. Много безбедније и много мање мучења. Али, одосмо у спамовање ове лепе теме. :)

-----------

Јанпи, а што лепо не питаш девојку шта би највише волела? :)

Bas mi je krivo sto tako razmisljas, najiskrenije.
Ne moze pitat, jer je iznenadjenje, bez neke posebne prilike.

da iznenadi je po njenom izboru:)

Bas mi je krivo sto tako razmisljas, najiskrenije.

Шта да ти кажем...
Мени није криво што је теби криво што ја тако размишљам, најискреније.

da iznenadi je po njenom izboru:)

Тако је. :)

ako je vec daleko a ti u bg prosetaj je po kalishu i odvedi je na ekskurziju iz prvog razreda zoo vrt,rimski bunar opservatorija to ti sve oko 1500,ako je to ta kilometraza osecaj ce da bude kao da je bila u nju jorku:)