Prijava

Пајко, шкк? Од кад жене падају на скупе ствари које свака може добити? Узми нешто оригинално и све је ок. Ево ти пример:
Одеш у продавницу електронске опреме и купиш празну бакарну плочу - ону од које се праве штампане плоче (100-200 динара)
Одеш у апотеку и купиш 18% хидроген растворен у води, ако нема тај може и 3% мада је лакше са јачим и купиш медицински алкохол. (150 дин)
Одеш у фарбару и купиш сону киселину што веће концентрације (18-36%). (око 80 дин)
Одеш у књижару и купиш алкохолни маркер (небитна боја). (око 100 дин)

Све укупно кошта 430-530 дин.

Донесеш кући. Смислиш текст и напишеш га на бакраној плочи маркером. Паметно је оставити први слој слова да се осуши па поновити.
Спремиш пластични суд, може и керамички али је пластика некако рентабилнија (НИКАКО МЕТАЛНИ) и сипаш соне киселине и хидрогена у односу око 2:1 (ако је слабије концентрован хидроген израчунај).
Убаци бакарну плочу са натписом у суд са хемикалијама и благо њишеш њиме неких 20-30 секунди, можда и мање, док се сав бакар не раствори сем слова и не видиш онај носач за бакар.
Одма након тога полијеш водом и добро испереш да се не испечеш. Гаде опекотине можеш добти. Испирај неких 30-60 секунди минимум.
Ово радиш у проветреној просторији или напољу и не удишеш испарења.
Када испереш, скини маркер алкохолом и добијеш бакарни натпис.

НАПОМЕНА: НЕ ПАЛИ НА РЕТАРДОЗИДНЕ ГЛУПАЧЕТИНИЦЕ

Куш боље!

pa i to sam upotrebio. da je do mene ja bih joj dao pare pa nek kupi sebi sta 'oce ali ovaj put moram da se potrudim.

NAđeš ploču (vinil) neke njene omiljene grupe i pustiš joj da lagano svira (osim ako nije psihodeli rock, onda ne znam šta da ti kažem)

i onda kad je najlepse izvadis ga i svrsis po tastaturi, pali doteru.....

vino i cokolada ako nadjes kvalitet garantovano ostavljas utisak..

ne rekoh bezveze bermet i npr mocart kugle.....

vino i cokolada ako nadjes kvalitet garantovano ostavljas utisak..

Јадно... На то падају само оне глупачетинице којима није битно какав си, већ шта дајеш.

Моцарт кугле... до јаја... свака може да их има... која нормална би пала на нешто што свака може да има? Ај буди фаца па направи бољи слаткиш од тога.

Ma kupi joj Bentley, i a u pičku materinu.

en_dotter ne znam sta da ti odgovorim na ovo :D

slazem se za domacu radinost ali nema nekog posebnog razloga i nemora da padne kolko citam vec je pala a i ako zna da je to dvoje extra i skupo znace da je cenis i da zelis da joj das sve ma kolko to kostalo....skupe sitnice uvek su palile......

Kod mene ne. Ali opet, mene ovde neko prozva muskarcem. Jebaga.

e odoh na kraju nemoj da joj kupis nista ako te voli nece ti zameriti:)

laku noc

uuu bermet! mmmm relano, posle flase dobrog vina, kad malo udari u glavu... uf! :))))

На крају, само јој подари такав секс да га памти до следећег виђања и да лучи влагу сваки пут кад се сети истог.

То је. Ниједна жена то не одбија, а поклон је реално најбољи.

pajkoNP

slazem se za domacu radinost ali nema nekog posebnog razloga i nemora da padne kolko citam vec je pala a i ako zna da je to dvoje extra i skupo znace da je cenis i da zelis da joj das sve ma kolko to kostalo....skupe sitnice uvek su palile......

Е мој пајко, док њиховим божанстивма не принесеш жртву редовно најебо си после. Ако то ниси научио жао ми је. Ја престо редовно да приносим жртве па сам осетио гнев божији.

aman zaman! ne pali isto kod svakog... sve zavisi od osobe do osobe.. u tome je i trik, da slusas kad ti devojka/decko nesto prica, da upoznas tu osobu i da mu/joj poklonis ono sto znas da ce ostaviti utisak... a da to opet bude sa nekim licnim pecatom... i radi sve suprotno od onoga sto dzimi savetuje i nes pogresiti... :P ;)))))

HAhahahahaha:)) Osm ovo za seks, to je dobar savet.

daj bre ljudi, odkad je bitno sta ces da joj kupis.
ako 'oces da joj kupis nesto sto joj se svidja, izvedi je u kupovinu i ponesi pare.

a sa druge strane pricate tu na sta padaju a na sta ne padaju devojke itd... padaju na bilo sta sto doneses ako poklonis u pravom trenutku, kad je iznenadis. ja to numem. al se trudim pa ispadnem sladak pa joj lep poklon.
kupi joj npr kartu za bioskop, pa idite zajedno, gledajte nesto i vatajte se u mraku... big dil.

samo savet: sta god radio NIKADA NE KUPUJ NESTO OD ODECE BEZ NJENOG PRISUSTVA. tu ces zasrati, i iako kaze da je lepo, ogovarace te pred drugaricama i kikotace se kako si debil bez ukusa.

pa znam ja... ovaj dzimi je totalno neozbiljan, majke mi... msm, nisam ja za dzabe raskinula sa njim... sve je bre pogresno radio... ;)

edit: ovo je bilo za pufnicu (sestro slatka, sta da ti kazem..) al ulete mi ovaj celt...

i radi sve suprotno od onoga sto dzimi savetuje i nes pogresiti... :P ;)))))

Јесте. :)) Слушај ти само Лемајићку и стави латице ружа у картонску кутију.
Као најгори отпозадичар! :))