Automobilizam

  1. To su časopisi na njemačkom, ako ga ne znaš, ne trebaju ti ništa x)

    Ovako samo kupujem auto i neki lovački ili o oružju ako naiđe.

  2. Nađoh nešto za Vula.
    http://www.polovniautomobili.com/oglas3905386/volkswagen_golf_2_16_d_5v/
    Uzeo bih ovo ako je mehanički ispravan.

    P.S.
    Odavno grđi kurac na gepeku nijesam viđeo.

    EDIT:
    I spuštiš mu cijenu za jedno vozačevo sjedište.

    Mogu ti reći da danas malo razmišljam, iako u početku nisam hteo golfa, gledao sam neke i ipak možda i uzmem ako naletim na finog. Ovaj što si mi poslao izgleda poprilično dobro, vidim i cena nije fiksna, odgovaralo bi mi. Sutra ću da ga okrenem, jes da je iz kragujevca, pa moram majstora vijati tamo, al nadam se da je motor okej.

  3. Golf ili Lanser.
    Ucjenjuj enemija!112

  4. GTD navlaci ljude u sektu lolol

  5. Голфови ми били готивна кола док нисам срео ГТД-а, сад гајим сентименте ко да сам се родио у њима. А оглас је лажан, виш да нико не држи даску преко таблица већ пејнтом одрађено. СумЉив ми је нешто.

  6. Искрено се надам да питаш ГТД-а, а не мене јер се ништа не разумем. Малопре ми се уплаила лампица за ручну иако је била спуштена, ја стао и молио је да се угаси.

  7. Fino izgleda limarija.
    Odma' da ti kažem nije turbo dizel, nego malo tromiji atmosferac (suvi dizel, bez turbine). Izgleda utegnuto prilično, branici poblijeđeli i nema mu zadnje "kuke", što znači da je ovaj donji vezni rađen.
    Provjeri motor, limove ispod rubova i pod...

  8. @rnrt-rain
    Zna ona da svijetli ako fali kočionog ulja. Može biti i da su diskovi ili pločice pri kraju.

  9. Јебем ли га, упалила се први пут кад сам скренуо нагло лево и узбрдо, а са ручном одавно имам проблема, једва да држи а задњи десни мало блокира, кад подигнеш ауто и завртиш точак тешко се окреће.

  10. Meni je najgore kad stanem uz brdo Golfom, dok ne zamijenim kvačilo. Moram baš dobro gasa da mu dam.

  11. Ма боле те курци, Црна Гора равна ко тепсија, једино та Фрушка гора, ал' заобилази је док не средиш то. :)

  12. Ehhhh, da je ravna bilo bi manje auta sa čađavim flekama po haubi, koje su nastale kad su na uzbrdici stali iza mene lolo

  13. Dimensions

    2010-present SWB: 5,059 mm (199.2 in)
    2010-present LWB: 5,179 mm (203.9 in)

    Width 1,903 mm (74.9 in)
    Height 1,450 mm (57.1 in)

    Curb weight 2,449 kg (5,399 lb) (LWB W12)

    Phaeton prazan skoro 2.5 tona tezak jebote. Zamisli jos unutra cetvoricu po 120 kg... I pri tom moze 300 ici lolo

  14. Lolol GTD, al vidis da i to neko fura

  15. Ja sam nekad, sa svojih 2metra i 110kg (možda sam tada bio mršaviji) vozio Fiću. Vukla me je i uzbrdo.

  16. Колко бих ја волео да имам једног фићу, а не знам који ће ми, знам да га никад не бих возио.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.