Automobilizam

  1. Uvezen je kao stranac i to u novije vrijeme kad je ukinuto da mozes registrovati auta koja se uvezu, a imaju motore sa emisijom ispod EURO 3 standarda. Moze se on uvesti, ali ne mozes nista sa njim osim ako ne znas covjeka koji zna covjeka pa preko njegovog covjeka sredis nesto. Ili da cekas da napuni 30 pa kao oldtimera... Ili ga vratiti u Evropu pa tamo registrovati i voziti na stranim tablama. Sto je teze izvodljivo...

  2. Upravo tako. Kod nas u CG ima i ograničenje za godište.

    A neke fore oldtajmer i to ništa?

  3. U CG samo ono do 70-te ja mislim.

    Jankoviću, ako ne voziš ležeći i to je dosta za široko lolo.
    90% djelova paše sa Golfa što se mehanike tiče.

  4. Imam tetku u Češkoj, možda bih mogao nešto da smutim. lolo

  5. Neku škodu ili pezejca.

  6. Registrovanje figuara.

  7. Kod vas je 30 godina za uvoz?

  8. Nemam pojma, a tekstovi na netu mi nisu jasni.

  9. Mislim da je svuđe 30godina, sem u CG do 1970...

  10. Što znači da je moguće ili ne? :D

  11. U Srbiju/BiH možeš uvesti kola koja imaju 30godina ili više (bar tako mislim), ali u CG da bi uvezo oldtajmera on mora da bude 1970. godište ili stariji.

  12. Taman da skupim do sl godine pare i uzmem figuara :D

  13. Kakvog pezejca, neki pimp auto na foru jaguara.

  14. A ja mislio prvo figuar ka' fića, pa onda figuar ka Fiat 125 PZ lolo

  15. Hahaha ma ja to tepam svom budućem autu. :D

  16. Видо џипа са мотором од раковице и мењачем од уаза, то иде ко авион, гарант.

  17. CapooNe to sto ti planiras je naucna fantastika lolol

  18. rnrt-rain
    Видо џипа са мотором од раковице и мењачем од уаза, то иде ко авион, гарант.

    Čija je karoserija.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.