Prijava

GTD, i Passat rekoše da prestaje proizvodnja za SAD, pa sad potpuno gase proizvodnju Passat limuzine, tj sedan verzije, prave ubuduće samo karavan, pošto je Octavia puuuuno prodavana, kao ne isplati im se oboje.

Sad ce ti Bohor, samo da izvadi kitu iz bulje pa onda mozete zajedno da se heftate u bulju na zadnjem od passata

Stratimire, bar ja nisam švaboljubac, pogotovo vw, samo prenosim šta sam čuo.

Hahahah da l je kajzan uradio da kad jebe š maiku nekim prepravi u volim te

To kad imas posla sa neduhovitim osobama

Sta mislite o golden black matte ili perla bijeloj foloji? Tj da li je seljacki jer uzivo nijesam gledao. Oracle prozivodjac, americka, garancija 5 godina.
Oljustilo mi se zimus pola krova i stuba prednjeg, kreno i gepek u picku materinu

Ja sam po gradu viđao mercedes, onaj što liči na X6 ne znam ti ja te modele.

Elem, bio je u mat crnoj foliji, ali imala nešto neprimetno svetlucavo. Pa ono je prebrutalno kako izgleda.

Perla bela pa sve ostale
Samo se raspitaj u kakvom stanju treba da bude lim pre nego je zalepiš
Da l se beše matira ceo auto ili se poliranpa se lepi ima neke razlike za ljubav skidanja posle

Neka crveno-plavo-bela kombinacija bi ti lepo cucnula

Dobar skec iskreno hahaahah

Boh morace da se matira jer se guli lak, a folija ne trpi neravnine ispod jbg. I meni je perla bijela favorit. Crna vec zavisi, na neka auta je prebrutalna, a na neka need for speed cisti.

Pa ako ćeš kod Bmw-a X5 valja da bude bjeli jbg
Dok E60 bolje izgleda crni
Mada to je do ukusa vrv

E pa ocu kurac, ofarbacu ga za te pare
A ozbiljno razmisljam na bmw da predjem, kasnije detalje pisem

Ma dosta izadje, nije to malo para. Menjas u saobraćajnoj posle boju itd jebež ga

Da li radite servis na 10.000km ili vozite još malo?

1.9 tdi, ulje 5w-40, ne trosi

Jedi bre govna, baš si atenš vhore. Svuda kao nešto pitaš, otvaraš teme, samo da te neko primeti.

Nećeš biti baka prase, nisi zanimljiv, pomiri se sa tim.

Tvoj najveći uspeh je što si se slikao go ispred ogledala sa fimoznom kitom, pa ti vidi gde si u celoj priči.

Je l' menjate ulje na 10k. Ok.