Prijava

Na 10.000 radi.
Novi dizeli ako je longlife ni tada ne preko 15.000. Gorivo prljavo je jbg. I obavezno voditi racuna da zadovoljava norme. Tojote nove su braca napravila da rade na 0w16. Takve karike i tolerancije ima da ide tipa milion ali samo ako sipas to ulje npr.

Boh brate g30 tj. aktuelna petica me odusevila kako se vozi. 520d 8 brzina. Covjek sto je uzeo je vozio prije toga isto peticu samo generaciju stariju, lezanje hvali da su masu poboljsali.
Od 20.000 polovne kostaju u Njemackoj. Da znas sta nam je ciniti hahaha

Jeste lepa jebem joj mater. To je sedmica umesto sedmice. Al ja da prodam iksa hondu i megana mora da dodam još 3 k haha
Pa gle kurca mu

A kad smo kod ulja drug jedan kupio novog kraftera 2017-e prvi servis mu tražio posle 47 000 jebeno haha
I to jer mu gura ade blu u motor i digao mu nivo a i ispostio ulje
Kaže da im je to mana jbg, svi guraju i nema leka
Sipa neko ulje 0-30

Kod nas u firmi su sva vozila folksvagen, osim kraftera. Njih smo vratili i uzeli mercedese. Kvarili se ko dobar dan.

Doduše to je bilo pre par godina. Ne znam ovi noviji da l' su bolji, da ne grešim dušu.

Uh zaljubio sam se <3

Ad blu ubacaju sad u sve majku im jebem, ali gasi se. Zajebancija vise za euro 6. Posebno na citroenu kad cep napravi vakum. Ili ako nije rezervoar nego pukne mu kesa jbg.

Krafter aktuelni model je vw proizvod. Prodaju ga dosta i pod imenom man tge.
Dok su prosli krafter i lt bili isti kao sprinter osim motora i mjenjaca. Kod mercedesa su bolji. Imao i jedne i druge pa ne pricam napamet. Korozija ih ubi jedino. Sprinter ladja za kombi, pa poslije 15+ godina i dalje 150-160km/h ide.

Ma sta ti tu, Citroen >sva ostala kola, pozz

508 1.6 thp ili 2.0 hdi, 2011-2012?
Nemam sad pare al cu da imam

ne znam sto, ali kad god vidim pezo oko 2010 setim se ovog
https://www.youtube.com/watch?v=JQugEZOrZSc

ovi novi fino izgledaju doduse. isto i oni pre. ali imali su period boze sacuvaj

Za 508 samo 2.0hdi

Boh rekoh audi je otisao, mora bmw biti prinova :D
Najvjerovatnije se uzima 730d model 2011. 120 hiljada presao, nesto preko 10.000 je cijena prije uvoza. Javlja gresku izduvnih gasova, plocice, antifriz curi nedje i limarijski nekolike sitnice, to je to otprilike. Vise sam ljubitelj petice, u sedmicu ove serije nijesam ni sjedao cak, ali je mocna nemam sumnje.

A jebi ga, taj auto nema manu i nije ti jaka cena
Mislim da je udobniji od S klase

Valjalo bi ti da bude perla beli XD

Perla beli auto sa titanijumskim felnama

Moram vas malo razocarati crna boja je XD

Kupio sam ladu nivu, najjače auto na planeti ikada istetoviraću je na sisi