Prijava

Boh da te obradujem sta vozim
Sedmica nije valjala te pare uopste da ne duzim, rekao sam bratu salji bilo sta samo nek je bmw. 640d gran coupe. Zf 8 brzina. Dvije su turbine sa prednabijanjem na bmw poznati sestak dizelas, na 250kmh blokada. Ne znam jos sta cu sa njim i pun kurac para me je ispao, vozim ga svaki dan standardno jedino sam njega i registrovao haha. Vozio sam svasta ali kako me ovaj odusevljava niko nije jebem mu majku ludu

U što si se zajebao XD
Si lud top 5 momačkih auta je to
Alal vera majstore

Zdravo bili braco, milo mi je da vam se svidja!
Raketa je prava, dobar ali ono bas. Sve sto zelim od auta od voznje pa do dizajna, nema greske, sve ga vise volim.

Inace dosao na zimskim 19-icama, razmisljam jos da li na te felne ljetnje da montiram. Sestra i zet voze xtrail nisan, mali 1.6dci rola tocak kao moj bmw xD

A postavi neku sliku, da vidimo kako izgleda.

Kasnije pisem malo opsirnije o bmw-u. Vec sam 4-5 hiljada zgazio, odusevljen bukvalno.

Recite mi vi sto imate citroen (Bohor), c4 pikaso 2009-2010 kako se pokazao zeni da uzmem?
Moze i nesta drugo, prednost da se visoko sjedi i onako prostrano djeluje tipa golf plus ili sharan xD
Xsara picasso isto preok je, ali zadnje serije nema sanse 2.0hdi da nadjem, tako da ga rangiram jos vise ispod c4 jbg

Evo ja da prenesem iskustvo, Citroen > BMW

Ides na block, pozzz

Ja vozim mercedesa a klasu, ona do 2012god. Odličan ženski auto, al ozbiljno. Visok, jak, kvalitetan enterijer.

Mislim vozim, skapava ispred zgrade, sluzi za more i takve egzibicije. Jer ganjam službeni samo, al baš zato, stoji i kad ga upališ kao da radi svaki dan, pouzdan i kvalitetan.

Tilmo lagano najbolji predlog

Rekoh o bmw-u cu pisati, ali sta da kazem jbg nikad bolje auto nijesam imao. Otkad sam ga kupio ne znam da li sam sjeo u nesta drugo. Bas mi je legao, bukvalno sve, od dizajna do motora, lezanja, unutrasnjosti, ne mogu mu naci manu. 8 brzina automatik zf, standardno za bmw, bas mi se svidja. A potrosnja za dvije tone koje idu 250km/h uopste nije velika, stalno mi se oko 8-9 vrti, vise sam ocekivao iskreno.

Inace vodi se na 5 osoba u saobracajnoj, nazad srednje sjediste je za prvu pomoc, ali ipak je tapacirano, nije kao u x6 plastika. Jako nizak, preko 5 metara dug, pozadi je totalno ok sa prostorom za noge (pozadi se u mom slucaju voze skoro iskljucivo djeca, pa mjesto za glavu nije vazno mnogo). Da, gepek je mali i uzak, vec smo isli na more pa znam xD. Da se razumijemo nije mu ni namjena da bude veliko porodicno auto, ali je za mene daleko od neprakticnog i nekomfornog. Jako dobar kompromis rekao bih.

Gtd Šarana dižu u nebesa koliko ga hvale za mesta da ima unutra itd
Za ženu da vozi decu odličan al ako ga nadješ da nije prešao do nema i nazad
Citroena hdi možeš uzeti svakako
Golf plus od nabrojanih ti je najlošiji izbor

nikad bolje auto nijesam imao

bolji* auto. Auto je skraćenica od automobil, a to je imenica muškog a ne srednjeg roda, TAJ auto a ne TO auto.

I mene to nervira, al crnogorci, štaš

https://www.youtube.com/watch?v=Yl1FNX08HFc

Hilux jeba im majku, ne mogu mu nista lagano

Nema bolje u klasi al ja ne volim taj tip kamion kola

U pravu si za to jbg, malo ko odje i ima potrebu za tim. Reci tek za dodge ram, dovezao ga jedan skoro, pa sigurno 7 metara dugacak bez precerivanja.

Znam dva, tri lika koji imaju Hajluksa i svi su imali prve pa kupili novije al su drugari pa malo vuku čamce na kosidbu na Rajcu kad je malo kamp prikolice tovare ćetvorotočkaše da idu 300 km do neke planine itd
Uglavnom imaju potrebu ne vidim da bih je iko kupio da mu bude porodični auto

c4 pikaso 2009-2010 kako se pokazao zeni da uzmem?
Moze i nesta drugo, prednost da se visoko sjedi i onako prostrano djeluje tipa golf plus ili sharan xD

VW Touran sam imao i kao privatni i kao službeni i bili su oba prilično dobri. C4 pikaso, 3008 i 5008 sam isto imao za službene i ok su ako se nađu u dobrom stanju. Oni su imali malo problema (ti konkretno što su bili) sa egr ventilom i sa robotizovanim menjačima, opet to više pripisujem kilometraži, kad su rešeni problemi sve radi dobro već solidno vreme.