Prijava

Ima prijateljica 4ku u voznom stanju, zove se Zivorad

reno 4 je legenda. ako izadje neki danasnji reno 4, a mislim da hoce neki retro elektricni model, kupicu ga :)

E a ta drugarica navatala tipa francuza i dosao u srb, vozala ga 4kom svuda na autoput obisli srb jbt

Kad sam to vudeo izneverovao sam

Bilo im je malo sjebano kad je padala kisa pa su isli 60 na sat ali ajde

Drugar imao crvenog četvorku kad smo bili klinci, ajoj šta je taj sve preživeo. Pre toga jarko žuti zajdža, tog smo njakali dok ga nismo uništili. Btw ne umem da vozim kola, jednom samo seo za volan, iz zajebancije. I uleteo u reku hahaha, neću zaboraviti dok sam živ. Drugar imao bertonku trkalicu, odemo do reke, na obalu, iz razloga iz kog se već ide na takva mesta jelte. I reko - daj da probam, 10 metara samo, da vidim kakav je osećaj. I objasi mi on - stisneš kvačilo, dodaš gas, pustiš kvačilo (kako već ide, jebem li ga); reko - dobro, nije to ništa komplikovano. Medjutim mašina zver, ja naravno nemam osećaj, a on mi ne reče gde je kočnica. Bukvalno sam pipnuo papučicu, ono djubre je zaždilo svom silinom napred, i ja se odsečem - reko gotovo, podavismo se. Viče ovaj koči, ja i ne gledam gde "vozim", gledam u njega beznadežno, i gazim onu papuču svom snagom jer sam izgubljen i pojma nemam šta radim. Do farova smo skoro potonuli dok je uspeo da mi otme volan i nekako se iskobelja nazad - srećom ništa se nije sjebalo, čudo jedno. Mada kvario se ko besan posle toga, al ono, kvario se i pre.

U MUTNO DUNAVO LOLOLO

nego, oce li neko da ugradjuje elektricne punjace za automobile u srbiji?

treba mi elektricar i neko ko ume da obelezi i napravi parking mesto.

Neces nas iskoristavati celte.

Je l može da se prešalta laptop da puni? Ako može uzeo bih ja dva komada.

I ja imam biznis plan za tebe, sedmicno u dzepovima da mi busom donosis evijan da bi prodavao na kupujem prodajem. Okej

Mogu ti dati jednu sliku 30x40 za dva, to ti je dobar dil.

Ja uvek mogu da ti šaljem one tegle tu da nudiš, pa videli bi kako ide, dogovorili bismo se.

Ne znam da li bih mogao da podmirim.

Da bi bilo true mora na pvt ovako svi citaju a niko ne bi dozvolio random hotulu da se lako obogati

al najozbiljnije sad, cimao sam redom ljude, ili kazu kul, ili odjebu. kao da niko ne vidi da ce za god dve prvo vlada da bude naterana od EU da daje subvencije, pa onda firme da na svojim parkinzima stavljaju punjace, pa trzni centri da imaju x parking mesta za elektricne automobile, pa redom i srbi da kupuju, i da hoce da im ugradis to u dvoriste itd.

koga jebeno da nadjem da radi ovo. nije da je investicija sad da pokrenes jebem li ga sta. treba ti punjaci iz kine i neko da ofarba parking mesto i poveze to na mrezu.
softver, placanje itd, ima vec.

Dibro celte aj ne budali sa tom pricom.
Kome trebaju el pumpe ako nema vozila.

I kome treba auto koji sa jednim punjenjem predje 200km.nismo jos tako nisko pali

Hibrid super, el auto budalastina za bogate