Automobilizam

  1. 3600€ pa do 4400€.

    Znači platiš kola 6 hiljada i za dvije godine ulažeš 4.

    Fina fića. Bješe jedna i u Deltu izložena neko vrijeme.

  2. Znači platiš kola 6 hiljada i za dvije godine ulažeš 4.

    Tako nekako. To je još uvijek automobil za istinske zaljubljenike sa dubljim džepom.

  3. Ova Mazda je na oglasima 6 meseci, bila je 9 k evra do skoro tačnije 8800. Motor na japancu nema trika da se uradi da bude ko što je bio. Tera i 600 iljada ako treba al kad crkne crko je, samo nov.

  4. Немају људи кеша, а читајући ону тему о инфлацији почињем да повезујем то са тим. о.О
    Дакле сви ми имамо неке драгоцености а нико нема папир.

  5. Nema šanse dizdrži 600 iljada, već se na 250000 osjeća gubitak kompresije. A ako ga je vozio mlad majmun - 150000 plafon :D

    Dosta sam se raspitivao o njoj, bila mi zapala za oko jedna crvena ovdje. Bilo je - ili mazda ili mečka. Sreća pa uzeo mečku.

  6. Боксер је причао чини ми се уопште о јапанским моторима, не о ротационом.

  7. enemyofthefreeworld
    Немају људи кеша, а читајући ону тему о инфлацији почињем да повезујем то са тим. о.О
    Дакле сви ми имамо неке драгоцености а нико нема папир.

    'Oćeš da kažeš da još nijesi prodao Lansera?

  8. Šta si se raspitivao o njoj ti ne bi mogao da sedneš u to. Možda ovi noviji, Prelude imao drug, 500 iljada ko iz pičke bez ključa, i nije jedini slučaj. Bila neko devedeseto godište ili koje već,

  9. 'Oćeš da kažeš da još nijesi prodao Lansera?

    А шта мислиш? :Д
    Сео ортак сад кад сам узео бмв-а да га одвезе кући, каже, сад да имам дао бих ти кеш истог момента, ал јбг.

  10. Ako ti ne trebaju pare jebe ti se. Možeš ga koristiti kao drugo auto (ako ti je potrebno) za makadam i šta ja znam.

  11. GTD i ostali poznavaoci. Mazda 3 generalno kakav je auto?

  12. Ako ti ne trebaju pare jebe ti se. Možeš ga koristiti kao drugo auto (ako ti je potrebno) za makadam i šta ja znam.

    Па не нешто претерано, можда бих га мењао за нешто робусније за по викендици, хацијенди итд. Лансер је сувише нежан за такве ствари, спорташ. лоло

    Mazda 3 generalno kakav je auto?

    Стару 323 сам возио и имао, суууви квалитет, а и за саму тројку сам само речи хвале чуо.

  13. Vozio sam samo onaj model od 2003-2008 što se pravio. Fino ide. Mislim da ima problema sa korozijom, kao i šestica tog godišta, ali je sigurno pouzdana. Samo ne znam kakva je kod vas servisna mreža.

  14. Mogu misliti koja je kršina enemijev lanser.

  15. Ma nije, mlad je, 90KS i ne košta ni hiljadu eura.

    http://www.polovniautomobili.com/oglas3908588/mitsubishi_lancer_13/
    Vidi ovog. Em stariji, em slabiji, em je enemi sredio limariju, a isto koštaju.

  16. Мој је још и јефтинији... А има и алуфелне! И лепши је. О јебемти колко ја поклањам ауто у пизду материну.

  17. Jesu mu ono trinestice?

  18. Четрнестице, тринестице су ове друге на ком су зимске чини ми се.

  19. Brate, dok ti tolio vučeš za rukav a niko ne uzima, to je neka kršina neopjevana.
    Jel penzioner vozio samo do pijace?

  20. Ајд се кладимо у ауто да није? Ккекеекекек

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.