Automobilizam

  1. Zimske su ti BBS mahle (ili liče na njih)? Koje ljetnje imaš?

  2. Ове на сликама су летње, а зимске су исто тај неки зонфић, само без поклопца.

  3. Kola vrište za većim felnama, mada su lijepe (BBS generalno volim).

  4. Па јеси у праву, ал јбг, не бих сад да улажем у ауто који нећу возити још дуго.

  5. Razumijem te. Jel' BMW registrovan. Ja sam krajem februara registrovao Golfa, a saobraćajnu čekao skoro 20 dana...

  6. Регистрован је до децембра, само морам да узмем нове таблице, саобраћајну и налепницу јер сам радио пренос власништва, а овај је с другог регистрационог подручја.

  7. Е да, ако, на пример, купим ауто регистрован у подручју Београд, могу ли при следећој регистрацији да му променим регистрационо подручје на Нови Сад? Претпостављам да је гњаважа, само питам

  8. Možeš ako si prijavljen u NS

  9. Можеш ако тада радиш пренос, ал ако оћеш да се уписујеш у саобраћајну онда мораш да одјављујеш старе таблице.

  10. http://www.polovniautomobili.com/oglas4614076/fiat_croma_19_mjet/

    Šta mislite o ovim kolima i uopšte o Fijat Kromi? Jednom mom ortaku se jako sviđa, a i već ima iskustva sa Fijatom, ima Stila sa troja vrata pa hoće da uzme veći auto pošto je dobio blizance.

  11. Fijat je kerov kurac. Kaži mu da uzme e39 523i 4 vrata Bog da ga vidi. Ima da nadživi tog mlađeg 10 godina. I ostaje mu keš u džepu neki.

  12. E, nege lik BMW. Seronja. Ja mu predložio E39 ili E46 karavan što je sad moj burazer uzeo (onaj što sam ja E36 kupio od njega) uzeo je 318i msm da ima 140 ks i uopšte ne troši puno, a dosta je prostran zbog kolica i tih sranja.

  13. Baš to. Ako će fijata ko ga jebe nek se snalazi sam.

  14. fijat namerno malim slovom

  15. fehler in allen teilen.....

  16. Ona stara Kroma je valjala (i neke jade), ali ova nova. Slabo šta od djelova dijeli sa ostalim Fijatima, pa su isti nevjerovatno skupi (posebno trap, mada i servisi, a svi znamo koliko će joj trap trajati).

    Др Јанковић
    Е да, ако, на пример, купим ауто регистрован у подручју Београд, могу ли при следећој регистрацији да му променим регистрационо подручје на Нови Сад? Претпостављам да је гњаважа, само питам

    Ovo što kaže enemi. Ja bih ti preporučio da ga odma' prevedeš. Dešavalo se da čovjek 'oće da prevede kola uz registraciju, pa ga bivši vlasnik ucjenjuje.
    EDIT:
    Ili umre.

  17. http://www.vrelegume.rs/vesti/uhapsen-bahati-vozac-domace/

    I ja bih isto uradio x)
    Nego, jel' sad kad voziš na strane tablice samo kandžu stavljaju ako duguješ? Ja mislim da ne dugujem, nikad nijesam našao ceduljicu na kolima. Vjerovatno parkiram van zone kad odem u Beograd.

  18. Jel zna neko gde je najbolje za parkiranje kod sajma?

  19. Na trotoar.
    Jel' ako ne platim parking ostave ceduljicu kad prođu pored kola?

  20. A, brate to ti je sa CG tablicama. Mene kad vide sa PA tablicama ima da me nose odmah.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.