Automobilizam

  1. То лутко, како добар линк!

  2. Imaš isto dobru prodavnicu sa alu-felnama (i uopšte auto-delovim), u Ruzveltovoj (valjda), ona velika ulica što ide od vukovog spomenika do bogoslovije.

  3. Šta mu znam, niujedna kola ne bih plin ugradio, ali jes' jeftina vožnja...

    Fin ovaj sajt. Primijetih neke "RH-Alurad AS Speiche". ET je 35, pa bi trebalo da pašu. Samo ne znam za transport, pretpostavljam iz Njemačke. Možda ako znaš nekog pilota ili vozača što ide tamo.

  4. Ипак ћу 16ице да ставим, довољно је то лепо, а јефтиније су гуме, 17ице су већ пружање колко нисам висок или како већ иде та глупа народна изрека.

  5. Шта кажете на ове:
    http://www.polovniautomobili.com/oglas4627177/felne_i_gume_za_bmw/
    ?

    То бих могао и одмах да узмем.

  6. Čelične su 15-ice ili 16-ice.
    Ove iz oglasa mi se sviđaju, ali ne znam da ne budu male. Koji su broj sad na njemu? Možda moradne i spuštanje. Zamisli dođeš ti kod nas u Crnu Goru i vidiš na Golfu dvojci istu veličinu felni ka' što su tvoje lolo
    Jebi ga, moraš da odlučiš jel' ti 16 dovoljno ili da sačekaš dok skupiš još nešta para.

  7. idoh juče u fordov servis da pogledam malo mašinu, pošto je sve izvesnije da ću da ga ako zapne, poklonim ćalu ili nekome, jer majmuni zovu, i sve kao, ne vredi to preko 600e. More marš u kurac
    Dva prednja ležaja po 1200 dinara, ruke 2000. Ostaje još da promenim rame zadnjeg točka i reglažu da uradim

  8. Сада су на њему 15ице, као неке фабричке алуминијумске.
    Ма имају и јефтине 17ице да се нађу, али су скупе после гуме и мислим да ће бити превелика разлика да мењам 15-17 по сезони, плус што ће вероватно трпети удобност и можда потрошња, штазнам.

  9. Ako nemo'š gume da isfinansiraš nemoj. Ako ti se sviđa kako 15-ice stoje slobodno uzmi 16-ice.

    Jebote, Vule prodaješ auto duže nego enemi.
    Šalim se malo, ali mi čudno, baš fino izgleda Eskort. Istina, svak će prije uzeti Suzu ili Džetu (da ne spominjem Golf dva puta na jednoj strani zbog uprave, a i skuplji je od Džete), ali je potpuno fabrički. Konsultuj se sa nekom vidovnjakinjom x)

    EDIT:
    Zbilja, možda danas promijenim set kvačila na Golfu.

  10. Скроз су ми океј и ове 15ице (мислио сам да много ружније изгледају док их нисам видео уживо), само бих кад већ морам да купујем још један сет фелни да узмем нешто лепше.
    Овакве су сад на њему:
    http://www.polovniautomobili.com/oglas4173430/aluminijmske_felne_bmw_15zamena/

    Плус гуме су 185-55 или 65, и скроз јебачки изгледају, а камоли кад ставим ове 205-55.

  11. Koju bembaru ti voziš?

  12. Da nijesi razmišljao o petokrakim čeličnim felnama? Nešta ovako samo jeftinije. Preko kvalitetnu ratkapnu, a izgledaće k'o alu.

  13. е46

    Puši kurac :D

  14. Ма јок, према раткапнама имам став као и према плину, то је добро само за потпалу. лололо

  15. Puši kurac :D

    Што бре? Ја га купио да би мени пушили, лолол

  16. Што бре?

    Oću i ja :D

  17. Pa, ono, ako ne možeš da nađeš felne da ti se sviđaju mo'š i to. Ni ja ratkapne baš ne volim, još može da ti spa'ne koja, a pričvršćivati za petokraku čeličnu... Onda kupiš novu ratkapnu kad ti prethodna spa'ne i bude druge nijanse nego ostale...

    Ako znaš mađarski...
    http://www.autoalkatresz.hu/auto-felni/bmw-3as-sorozat-e46-gyari-alufelni-17x7-275197

  18. Могуће је да је ово по комаду, не знам, слабо диваним манџарски. лололо

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.