Automobilizam

  1. АВЕНСИС ♥♥♥

  2. Što godište, Makaronac? Ovo je fejslift model koji se proizvodio od 2005 do 2009.

  3. hahahaaha ja pobrkao sa kubikažom
    vidjeh 2000 pa me prenjelo

  4. Opa, stigla mi opomena danas jer sam vozio 43 km/h gde je ograničenje 40 km/h. Jebem im majku, nisam ni prometio.

  5. Kakva država... Jedino ih opravdavam ako je to bilo ispred škole.
    Jel' to kamere snimaju? Probaj da ih iskopčaš x)
    Zbilja, ima li kod vas gore ležećih policajaca?

  6. A jebem ti takav saobraćaj. Ima li bar đe puta bez ograničenja?
    Kod nas, zna Paninaro, imaju neke nagazne mine na Cetinjski put kod onog Volija preko puta Radoja Dakića. Usporavaju ljudi na nulu. Sreća pa ih kradu.
    http://www.vijesti.me/slika-519x316/vijesti/podgorica-novi-lezeci-policajci-osteceni-istog-dana-kada-su-postavljeni-slika-313413.jpg

  7. Nema, svuda su ograničenja, na auto putu 100 do 120 zavisi od deonice. U gradu 40-50, s tim što ja do posla jednim delom idem magistralom i tu mi je 60 ograničenje.

  8. magistralom i tu mi je 60

    Bože sačuvaj. Pa kod nas ima dio magistrale đe je 100 na sat, a 60 je tek u naseljeno mjesto... Ima li kamera ili presretača po auto putu?

  9. U nemackoj, na magistrali gde je ogranicenje 80 svi sibaju bar 100. Kad naidje naselje svi spustaju na ogranicenje (ne znam koliko je) i kad opet izadju iz naselja opet sibaju preko ogranicenja. I zene inace vrlo dobro voze (nisam verovao da cu ovo ikad da kazem).

  10. Kamera ima svuda, nema presretača, ali ima policije svuda. Moram da vidim da menjam auto za neki sa tempomatom da mi ograničava brzinu lololo. Pre neki dan sam išao u Malme sa kolegom i ograničenje je 80 km/h, i sad idem ja 80-85 km/h, a kolega me pita da l' sam lud kad idem tako brzo, kao uvek treba da se ide ispod ograničenja.

  11. Tempomat je dobar ako ideš na duži put autoputem. Osjeti se razlika, odmorniji čovjek. A sad, na magistralu sam ga samo jednom upalio i to da vidim radi li.

    I zene inace vrlo dobro voze

    Kad imaju transvestita.

    Ni kod nas u CG nema mnogo policije (van sezone) po magistralama, tek kad je naseljeno mjesto.

  12. Ovde samo ex-Yu i turci prekoračuju brzinu. Šveđani kupe 2.4 benzinca od 170 ks i voze ga 50 na magistrali.
    Edit: mada je po gradu ok brzina, možeš da šmekaš plavuše.

  13. Pa valjda im putevi nijesu toliko loši...
    Pretiče li ikad iko na magistrali, a da nije Turčin (pretpostavljam kamiondžija) ili Balkanac? Bar kamion ili autobus.
    Sučim putuju ljudi? Vozom?

  14. Vozom, busom, kolima dosta sporo mada je sve to zbog cena kazni. Šef se hvalio da je kad je išao u Italiju preko Nemačke da je vozio 230 km/h.

  15. Treba imati živaca za takvu vožnju... Ima li gužvi po magistralama?
    A to je njihova politika, sa 50 da udariš u nešta neće biti ni izbliza posljedice k'o kad bi udario sa 80...

  16. Gužvi ima samo u centru Stokholma, a u ostalim delovima je ok.

  17. Pitanje: Može li lada niva kroz ovu visoku vodu?

  18. Odgovor: Ne može. Na metar joj se nalaze svećice i razvodnik paljenja, koji kada se isprskaju ugase Ladu. Usisnik zavazduh je na 1.1 metar. Koristite Kamaza koji ima dizel motor i visoki usisnik za vazduh.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.