Ат&Шјечиво

  1. Мислим да си скино погрешан печ. Не играмо њарбанд тренутно него њитх фире анд сњорд. За то ти треба печ ;)

  2. Aj' 'leba ti, daj mi to u inboks, izgubio sam se sada kao Srbija u fudbalu. :(

  3. Ово је званични даунлоуд тако да може и овде. Ништа не кршимо.
    http://download.taleworlds.com/mb_wfas_upgrade_1138_to_1143.exe

  4. Kad pokrenem ovo, kaže - Mount&Blade Warband has not been installed on your computer blabla.

    Dakle, ja to moram instalirati, samo ne igramo to, nego ovo što si mi dao sada, ova vatra kurac i to?

  5. Warband самостална игра као и With Fire and Sword. Ми ћемо да играмо ово друго (With Fire and Sword) и за то ти треба печ (линк у мом претходном посту). Ти си највероватније скино печ за Ворбенд. Дакле само инсталираш Огњем и Мачем и печујеш и крекујеш оним креком са пвта. То је све (Ворбенд није потребан).

    ЕДИТ:
    Кад то урадиш ај да пробамо да видимо да ли ради како треба јер нисам пробо преко тангла већ само у правом лану.

  6. Metn'o torent od 800-900mb da skine celu igru M&B With fire and sword, odma pečovan na 1.143 izgleda. Samo ću da metnem tvoj krek još, pa da vidimo.

  7. Вероватно има печ у пакету са инсталацијом. Провери то пре него што крекујеш. Обично тако иде.

  8. Napravio sam, valjda. Će probamo?

  9. More than 1 player can’t enter the same server, because they have the same serial key. If they enter they will get kicked like in your case. But if you enter the server and if there’s no other players with the same key, you won’t get kicked.

    Zato nas kikuje.

  10. Вата пиратерија јбг. мораћемо или да јуримо за другим серијским бројевима или нешто друго...

  11. То значи да можда можемо да користимо рандом кијеве. Ваља пробати. Само сад сам усто па оћу да спробудим и онда може.

  12. Управо нађпх други кључ и ради. Ако сте укуцали кључ који сам вам дао неће моћи. Чавез користи тај, ја користим овај који имам, остали ће морати да укуцају нешто рандом чини ми се и радиће. Можемо касније пробати.

  13. Nijesam bio tu za vikend, al skinuću večeras igru ili sutra. Samo što sam sutra na svadbi ceo dan, tako da tek od srede mogu da igram.

  14. Evo skinuh 1.143 With Fire and Sword, radi mi sve, probao sam, radi mi i na netu, samo mi laguje strašno, al kontam da je to do servera.

  15. Jel ima neko zainteresovan ja bi igro od petka sad nemam vremena ima neki torent na piratbeju jel probo neko dal radi (napoleon wars to je valjda najnoviji)

  16. Ја јесам али неће моћи. Не можемо преко нета ако имамо идентичне кључеве у истој игри...

  17. Doteru jes probo odavde meni radi bez ikakvog ključa i bez laga
    U početku krašovalo al zaboravi da obrišem onaj config fajl u my documentsu
    (ne sme pirraterija šaljem ti na pvt)

  18. Aj daj link na pvt pa da probamo

  19. Draga Saveta, imam problem. Igram Maunt&Blejd , peč Evropa 1200 i osvojio sam skoro celu Nemačku. Pošto mi je vojska skupa, moram da je dajem lordovima, koji su uzgred skoro svi idioti i neće da idu u rat niti da skupljaju vojsku. Pa ja tebe, draga Saveta, pitam: 1 )da li na ovoj temi ima neko ko je to igrao
    2) ako ima, kako to da nije imao idiote
    Cmokić :*

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.