Prijava

Ne voli Sladjan mnogo svoju devojku izgleda

Мариомарко

Нема сцене која приказује Станисово убиство или леш. Све важне смрти су до тада и од тада биле врло експлицитне и коначне - само је он “умро” ван кадра.

Потајно се надам годинама да је жив пламени јеленко...

И ја исто. У књизи је жив уосталом, то се види и из исечака ових необјављених.

Nema šanse. Mora biti bas neki slatkogirki kraj. Ovo nit je gorko nit je srećno.
Pretpostavljam da će onoj ko ubije noćnog kralja (ko god da je) i sam postati noćni kralj.

Najnoviji razvoj događaja: Slađan se ne javlja na telefon već 3 sata.

A ti zoves telefonem u Amerike...
Pa znaš kolko to košta!

Zna ona gde đavo spava XD

Ovo Zapatino domaći zadatak za Ćilma da nauči da daje više detalja kad laže da bi delovao uverljivije.

Laze Zapata... Nidje nema Tormunda, a on je glavni i biće kralj.

ја само желим да неко измасакрира џона сноуа

а мислим иначе да је литлфингр лажирао смрт и да ће их изјебати све на крају некако и сести у фотељу

Капирам да много од ових свих спојлера пуштају из самог ХБО-а да залуђују рају. Према оним ликовима са Реддита што су до сад били најтачнији, Џејми Ланистер је Азор Ахаи, Малопрстић је жив и све тако и томе слично. Оно што сам код њих прочитао чак делује и логично и уклапа се у многе теорије које круже по Нету, сем што нико никад није ни претпоставио да би Џејми Ланистер мого да буде Азор Ахаи.

Za teoriju da je Dzejmi Azor Ahai cuo sam davno... I to da bi bas ko i u legendi jerbo ce ubiti Sersei i tako "ugasiti" mac u njenom srcu... A i poklopice se sa onom drugom teorijom da ce Sersei ubiti mali braco...

Za teoriju da je Dzejmi Azor Ahai cuo sam davno...

Ја никад до сад. Лично сам некако капирао отпочетка да ће Сњежни да одигра велику улогу јер је спој леда и ватре (Старкови и Таргеријени), како се књига и зове.

Kao osoba koja površno prati seriju, davno sam na ovoj temi napisao da je Stanis živ, mislim dan nakon same epizode. To je ono što je očito i evidentno. E sada možda on i može postati novi noćni kralj ili šta već, ali će to onda verovatno biti postavljeno kao iskupljenje greha za smrt vlastite ćerke.

Haha koliko me boli kurac za GoT jer ce ga usrati kao svaku overhajpovanu seriju

Boli te kurac za got jer je baziran na zapadnjačkim kraljevstvima, mitologiji i kulturi a tebe to ježi, prvo, jer ti je nepoznato, drugo, jer si svestan da je zapadna kultura višestruko superiornija od amputacije klitorisa devojčicama, pijenja kamiljeg mleka, zamotavanja žena od glave do pete u crne tkanine, urlanja alahu ekber i sličnih horora koje nazivaš kulturom.

Haha urlala ti je i baka allahu ekber kad sam je jebo u grobu