Prijava

Шта је педофиличари тригерује вас кад вам неко скрене пажњу на БОЛЕСТ која се несметано одвија

А не знам, некако ми делује да ће ови баш главни ликови да погину тамо у петој епизоди а да овде гину Џоре Мормонти, Греј Вормови, Бријене, Берик Дондариони, Подрици и тако ти неки полубитни сајд ликови.... Једино контам да Хаунд сигурно преживљава због хајпованог Клегејнбоула....
Не свиђа ми се једино што су пребуџили војску мртвих због радње, 100 хиљада их је ваљда било кад су прошли зид, а ови само толико Дотрака имају, реално је да сатру мртве, али кењам и ја о реалности у серији фантазије превише....

prvo je bilo dzejmi monstrum kara sestru a sad:dobar je dzjmi ima dobru dusu nego eto ljubav ne bira.opravdavaju incest ljubavlju.ali je dobra serija mislio sam da ce da me smori ali nije.onaj grezdjoj sto se ponudio da brani brendona starka gine sto posto, i treba, sta je sve preziveo krajnje je vreme da se odmori.stalno su ga mucili, vezivali tukli.a inace odlicno je odglumio bas uverljivo, taj glumac je brat pevacice lili alen.bio lenj dosta i lili mu rekla da se trgne malo i aktivira i on se super dokazao,ima talenta.on ima za glumu a lili za muziku.nadam se da ce onaj debeli smarac sto cita puno knjige da pogine.katastrofa ako on pretekne.scenu sa njegovom pogibijom cu da odgledam vise puta

Hahahah ali teon da umre da se odmori gahagagah

da, pa i on sam je birao najopasniji zadatak.bas se vidi da ga boli kurac sto ce da pogine

jako cu se radovati kada lijani mormont otkinu glavu, jedva cekam jebem joj mater nadobudnu

Почели су да фурају ту прогресивну спику... на чијем је челу свакако дотична, љиљана мормонт

Prvo Starkovima nek se zatre seme smaracko

brendon treba da vlada, on bi bio najbolji za narod.degeneris bi da vlada a onaj patuljak da razmislja mesto nje, znaci nesposobna.ona se ljubi sa crvom, zavolela coveka koji nema kitu i to mlada zena koja ima potrebe to vec prevazilazi fantaziju

Некако имам осећај да је то све једно велико опраштање од тих јунака и да их нећемо гледати после треће и четврте епизоде. Делује све као текст о Драгану Манцеу, био је супер, био је нај, нај, и онда је погинуо. Има је девојку. Сећамо га се...

Mora da se proredi malo roster :)

https://www.youtube.com/watch?v=eTa1jHk1Lxc

Epizoda se zove The knight of the Seven Kingdoms, što je naslov i serije novela o Danku (Ser Duncan the Tall/ Dankan Visoki, kasnije Lord zapovednik garde kralja Egona V Targarijena) i Jajetu (Egg, kasnije kralj Egon V Targarijen).

Jenny of Oldstones je bila žena princa Dankana Targarijena, sina Egona V (ime je dobio po najboljem očevom prijatellju), koji se odrekao krune zbog nje, pošto je bila obična seljančica.

Dank, princ Dankan i Egon su svi poginuli u požaru u Summerhallu (letnja rezidencija Targarijena), iste noći kada je rođen i Regar. Šta je bilo sa Dženi nigde se ne govori u knjigama...

Regar je često sam odlazio sa harfom do ruševina, da oplakuje poginule. U Harenholu je Lijeni otpevao pesmu od koje se ova rasplakala.

Brijena je verovatno potomak Dankana Visokog.

Mora Car da potvrdi ovo

Dzenina pesma je takvo proseravanje, net vristi od sajtova koji odjednom vide ljutu simboliku u dzeninoj pesmici i nalaze leakove u tome za ep 3 i celu sezonu u globalu. Iskr mi ide na kurac to i voleo bih da sve bude suprotno od dzeni. sansa ostaje ziva do kraja i sve ce ih izjebati, ukljucujuci snenzog, pazite sta sam reko

Na stranu sve, ali šta bi sa najavljivanom dužinom trajanja epizoda? Kao, kasni se al to je zato što epizode traju po sat ipo... Ove dvije krateži obični.

Winterfell – 54 mins
A Knight of the Seven Kingdoms – 58 mins
Episode three – 82 minutes
Episode four – 78 minutes
Episode five – 79 minutes
Episode six – 79 minutes

ako sansa zauzme tron onda je poruka jasna,moras da budes jadnik koji u glavi ima samo jednu stvar - da ostvari svoj cilj da bi posle mogao da se kurci pred drugima kako je uspeo.nista pod suncem nije vazno sem fotelje.to je u zadnje vreme najpopularnija maksima pa me stvarno ne bi cudilo da se tako zavrsi serija

Sandor gine, nemrtva braća se biju negdje u zadnjoj epizodi.

ne deluje mi da ce zauzeti tron al tipa ako ostane da andali dobiju mrtve, mislim da ce sever ostati njen u smislu nepotcinjen tronu ako tron prezivi razaranje uopste