Prijava

Previše pretendenata na presto ima i svi oni na njega imaju pravo. Čak i da pobijede zombije poklaće se između sebe da bi upravo oni bili ti koji su pobijedili vražju Sersei. Tako da će ili ona ostati kraljica ili onaj nezainteresovani kovač, vanbračni sin Serseinog bivšeg muža koji je bio kralj. Možda i on baš postane kralj uz pomoć Arjinih nindža sposobnosti. Mada mi je nebitno ko će sjesti na tron, samo neka se izmakljaju dobro sa white walkerima pa ko god pobijedi.

уу каква битка јебенти, напокон занимљива епизода

приметио сам да имају два режисера, један за досадне, други за узбудљиве епизоде

Супер је била битка, само су га на крају смутили... Све оно што је било најбитније скували у два минута, и на крају имаш неки осећај ускраћености. Све што си нешто негде очекивао, нема га.

И не капирам који мој више са Бреном (Брена, хе хе, асам вицкаст). Има те неке све могуће супермоћи, а целу епизоду кулирао, варгово се у јато врана и посматрао битку из птичје перспективе, тотално бескористан био сем што је био мамац. И Мелисандра исто. Све си очекивао саће да баца неке ватрене кугле ил шта већ, она запалила ватру двапут и јебе јој се што погибе онолки свет.

REMZI BIOO NAJZAJEBANIJI NEGATIVAC
NOĆNI KRALJ JE PIČKA
VRATI SE REMZI SVE TI JE OPROŠTENO

очекивао сам да брена уђе у змаја да направи пиздарију

Марко
очекивао сам да брена уђе у змаја да направи пиздарију

Исто. Ил тако нешто зајебано баш да уради. Ил да Мелисандра својим моћоима расклони ону маглу, типа Господар Светлости је много јачи од ког год бога који руководи Одачима, ал јок. Доста што су били тамо, пружали моралну подршку, значило то људима баш док су гинули.

I ŠTA ĆE SAD KOJI KURAC RADITI TRI EPIZODE

следећа ће бити до јаја досадна

Što ovog slepca nije ubila vatra jebena alo druže ne možeš tako da se izvlačiš

I jok oživi još sve što su pobijeni od vremena

HA HA HA
LIJANA MORMONT NOVI OBERIN HAHAHA JAKO SAM SRECAN

Dakle do jaja, meni bas kul sto melisandra i bren nisu imali neke magicne akcije vec samo ovako, nekako nije mi ispalo klise. I jos, drago mi je da nisu forsirali zmajeve. Kraj epizode razocaravajuc, totalno nemotivisani vajt vokeri, ostaju zauvek glupi do jaja, nista nije objasnjeno, bren s njima onako glup ko kurac, ispada da su oni bili samo jedna velika sarena laza cele serije. U nastavku do kraja, mora se to objasniti i najt king i sva ta sranja vezano za njih, prelako su ih resili, ogroman propust. Jos je sranje kad su se onako digli na pola ep, dzon snov u kurcu i eto ga, jebo im majku nekako i izvuko se iz obruca, holivud jbg to mi zasmetalo. Mnogo su ih lako skenjali na zidinama u drugom jurisu kad su se podigli, gde ostaje dzon sam sa vizerionom i tu se kao nesto mrcvare. Imalo je pregrst lepih scena, sve u svemu bitka kida. Kosovka devojka deneris i kosancic ivan dzora mormont.

Sledeću ep oplakuju mrtve i broje preostalu vojsku za boj sa Sersi. Biće smor ali i treba posle ovoga nešto sporije. Džoni i Deni više nemaju vojsku zapravo. Sersica kralj ostaje dži dži...

једина епизода коју гледам други пут

најбољи моменат је кад хуни упадају у мрак и гасе се свећице једна по једна, муда ми се најежила

дефинитивно мора да се објасни позадина овог напада зомбија и шта заправо хоће најт кинг и да ли је стварно брен старк који се вратио кроз време

жао ми што је погино и остале три епизоде ће ми бити срање јер без краља не ваља

Battle of the Bastards 10x bolje rezirano

gledacu jos koji put, drzi paznju maksimalno, scene koje bih izdvojio kao upecatljive za oko
-juris konjima, arjino rezanje grkljana onom setacu u biblioteci, semovo bezanje kad je ed pao, strele teonove ekipe, nekako mi lepo to bilo, melisandrina paljenja vatre i njen izlazak kada se sve zavrsilo.

od ovih fajtera, nekako mi dzora bio najjaci, em je jurisao na konjima em se klao tamo sam sa jadnom deni, dzon snou je ispalio rip

TEON POBIO VIŠE NEGO OBA ZMAJA ZAJEDNO JBG