Prijava

занима ме јел брен само гледао битку из птичје перспективе или је био на неком важнијем задатку

Pa bio je začuđujuće miran. Biće do kraja još time travel zajebancija.

тешко да ће то да ставе у две епизоде, не знам

Добра епизода, али смета ми ово

totalno nemotivisani vajt vokeri, ostaju zauvek glupi do jaja, nista nije objasnjeno

Вајт вокери и окршај с њима је оно што се очекивало буквално од првог кадра серије. И колико год да Серси и остала багра може да зајебава, ипак су само обични шупци, вајт вокери су били они натприродни језиви шупци са којима не знаш ни шта ћеш ни како ћеш, и увек сам мислио да ће ови да се кољу до пред сами крај и да ће им онда вајт вокери јебати мајку у пичку колективно.

Сад кад су вокери побијени, не делује ми као да више постоји реална претња у серији, Серси чак и да побије све главне ликове, није то опет исти интензитет претње као ово (живи вс неживи), оно кога боли курац, зли људи су одувек освајали краљевства и владали, иако то није пожељан резултат, није толико језив.

Не знам, то је неки мој утисак, ако успеју и поред тога да ових задњих пар епизода направе једнако добрим (или још бољим) онда скидам капу, из ове перспективе ми то не делује могуће.

пошто се у следећој неће десити ништа

upravo to jelinji bože, kako odmiče utisak od bitke, sve mi se čini da su usrali motku s tim i nema nazad

dobra epizoda...drago mi je što su arju izabrali da ubije noćnog kralja...nekako mi kul....ali pipneš mačem neživog i on padne ko pokošen, a ovamo se zaleti i razbije gvozdena vrata...lol

Baš mi pade na pamet eventualna scena u sledećoj epizodi

Pop drži svesku u rukama i čita:"20 evra od Džona Snoua za zdravlje porodice"

Ахахах јебем ти какви куртони па платите једног експерта да вам објасни да шилдвол не функционише са по метар размака између редова

Али не треба исфинансирати летење змајова по мећави

za sad mi se ne svidja, stigo sam do 40. minuta...sve je mrak nista se ne vidi sve je nejasno, bukvalno samo zvuke cujem, ko da se bore u podrumu....ovakvu bitku bi ja izrezirao za 300 evra i sa 50 ljudi

Umesto da trošiš evre na neoprobane režiserke mogućnosti plati sebi HBO za dva meseca, a za ostatak para kupi sebi televizor

nemas bas pametnija posla nego da kupujem 12ti televizor za svoju garsonjeru, infopult je zakon za gledanje filmova i serija

Аууу какво срање бог те јебо

Аууу

ove vokere vatra malo ubija malo ne ubija haha...
jel oni funkcionisu kao zombi tipa kad ubiju zivog ovaj postaje ko on ili i to nekad malo funkcionise tako nekad malo ne?

Pa sve je podložno promeni u odnosu na to kako zahteva zaplet.

bila bi fora da dok je dzora umirao, a deneris ga drzi i kao place da mu kaze ser dzora...nee, volim te, oduvek sam te volela........kao druga...