Prijava

Nešto sam zauzet by the way odgovorio bih ti ja, prvom prilikom…

Nevažno skroz i nevezano za mene, ovako nešto je baš loš potez. Mislim mene boli uvo, govorim ti uopšteno.
Pobeći će sve cure od tebe ako budeš imao ovakve nastupe. I ispade. Ja nikad ne bi bila sa tobom. Mogu da ti budem poznanica najviše. Ili savetodavac. I starija sam dosta, negde sam i navela da mi je plafon razlika od 5 godina, ajde 6+-.
Ali ovakvo ponašanje je baš odbojno.

Ti ne znaš za šalu… ja nisam to ni tražio hahah

Kao da je stvarno bitno kad sam ti odgovorio, naravno da sam to pisao sprdnje radi

Kad u jednačinu ubaciš elemente kao što su Galantni kosovac, narezak itd. proizvodi su logični i urnebesni :D

Što se tvog poslednjeg posta tiče, to je bilo baš nisko. Kapiram da možda nisi skontala zašto sam to pisao, ali to je baš prejako sve i da sam bio ozbiljan.

Drugi put Šmo brate, ali zapamtio sam i notirao

Nevažno skroz i nevezano za mene, ovako nešto je baš loš potez. Mislim mene boli uvo, govorim ti uopšteno.
Pobeći će sve cure od tebe ako budeš imao ovakve nastupe. I ispade. Ja nikad ne bi bila sa tobom. Mogu da ti budem poznanica najviše. Ili savetodavac. I starija sam dosta, negde sam i navela da mi je plafon razlika od 5 godina, ajde 6+-.
Ali ovakvo ponašanje je baš odbojno.

https://youtu.be/BcVUvvc4mms

Hahahah (smajli uklonjen)

Ne rade ove zagrade za apsolutnu vrednost Kaizene

Što se tvog poslednjeg posta tiče, to je bilo baš nisko. Kapiram da možda nisi skontala zašto sam to pisao, ali to je baš prejako sve i da sam bio ozbiljan.

Vrlo sam inteligentna i svesna sam toga, ne vređaj me. Ne zanima me šta ti radiš sebe radi, mene ne možeš da uplićeš ni u šta. Ja nisam toaleta za tvoje vukajlijaške šale. Osnovna kultura je da me prvo pitaš nešto a onda da se ponašaš kako se ponašaš.
Smešno mi je. Pokušavaš da zajebavaš ženu koja takve ko ti jede za večeru, u jednom zalogaju. Ne dozvoljavam. Niko nije rekao da si tražio od mene bilo šta, samo obznanjivanje da s nekim kontaktiraš javno je nekulturno! Šta su oni trebali da kažu Vau, Vuk i AvvI se dopisuju!
... Ma pazi molim te. Kakvi infantilni ekscesi.
Nisko? Tvoje postupanje je nisko. A ja sam iskrena.

Vrlo sam inteligentna

kep

Nemoj da me zajebavaš Šmo :D