Prijava

Ma daj, kao da bi bilo neke razlike. Svejedno je da li ona ne radi ništa, ili neko drugi kao što je bilo do sada.

I ja volim pozorište, al' ne u svojoj državi :)

Ja se bojim da bi ona nešto radila.

Ође се не зна ко је глупљи.

Više ne volim goveđi gulaš.

"Ona je govedo."

Zašto vrijeđaš krave?

Ledi gaga je transfer!

Ne vređam krave. Krava daje mleko. Govedo ne radi ništa. Samo sere na livadi dok ga ne zakolju. Tako i gospođa JK.

Pa to je i za goveda uvreda. Od njih bar ima neko da se najede kad ih zakolju. :)

Sad hoće i da je kolje.

Без вређања, молићу.

Ma pretjero sam. al ovo je zajebancija.

Ajmo se takmičit ko će više popljuvat JK! :)

Ja sam rekao. Ne mrzim je i želim joj sve najbolje, ali najbolje o njoj ne trošiti riječi.

Без вређања, молићу.

Pa šta očekuješ na ovakvoj temi? Kvalitetnu diskusiju? :)

:D

Onda za nju ne možemo naći poređenje jer mi ovde ne vređamo, onako generalno... :)

Pa šta očekuješ na ovakvoj temi? Kvalitetnu diskusiju? :)

Наравно. Клип садржи елементе бар 11 културолошких феномена.
А разговор се сведе на ''ЈК је говедо'' и сличне коментаре налик на ЈуТјуб коментаре.

Šta da palamudiš toliko o ženi kojoj mozak pravi decu, maternji ima 6 padeža, a dno je pridev.

Sad malo ozbiljnije - njena muzika mi ne smeta jer je ne slušam. Njene neke izjave su pametne, neke su retardirane. Da nije njene ubitačne prepotentnosti i narcisoidnosti i nadrkanog i arogantnog stava ne bi mi uopšte bila odvratna.

Ali taj bezobrazluk njen je stvarno preko svake mjere. Sreća pa je žensko. Da je muško i da izađe sa tako arogantnim stavom u javnost teško da bi dugo izdržala. Neko bi je skenjo.

Za Džonija Štulića kažu da je težak egocentrik, a on je za nju izuzetno skroman čovjek.
Naravno ne treba ni pominjati da on ima za šta da bude prepotentan, za razliku od JK.

Uz sve to, ona neke krajnje nebulozne i totalno pogrešne stvari izjavljuje sa takvom arogancijom da to nije normalno. Da je bar tačno i ispravbno to što priča, pa i nekako.
Nego iznosi notorne idiotluke tako samouvjereno da to nije zdravo.

Ali to je odlika GLUPIH ljudi - glup čovjek je pun sebe i misli da je u pravu, ne uviđa glupost onoga što priča. Što je gluplji to je samouvjereniji. To sam negdje čitao kažu da je čak i naučno dokazano :)

Jovičiću, pa zar i o njoj referat?!

Šta da palamudiš toliko o ženi kojoj mozak pravi decu

Није рекла да прави децу, него да води љубав с мушкарцем.
Ја мислим, штавише, да је потпуно у праву што се тиче тога.