Prijava

Hajmo onda o kulturološkim fenomenima!

Samo zvanje JK u emisije koje su bile rezervisane za obrazovane, načitane ljude nju kuje u zvezde, uspela je da se probije do Olje Bećković, da se naziva kolumnistom, da se o njoj raspreda naširoko u akademskim krugovima. To je za nju, koja je toliko neobrazovana i nekulturna da to boli, pobeda nad pobedama. A njena publika ima razloga da se pohvali i da kaže: ja slušam Karleušu, šta, ona gostuje gde i novinari Vremena i ministri i profesori, što je ne bih slušala. I tako je oni koji su se borili protiv nje i njoj sličnih uzdignuše. A mene to boli. I zato mi je lakše da ne raspredam o tome nego da nemoćno prokomentarišem.

Ponavljam svoju poentu.

Sreća što je žensko pa je ljudi ne diraju. Da je muško ne bi mogla (bez poslijedica) sa tolikim bahatlukom izlaziti u javnost. Za Džonija Štulića kažu da je težak egocentrik (on bar ima i zašto da bude egocentrik), a on u odnosu na JK djeluje kao izuzetno skroman čovjek.

Budimo realni, žena zna da se reklamira i ima brdo fanova u ovoj zemlji. Ima i keša,muža fudbalera, a uz to je i plavuša. Uspjela u životu. Postala je kopija Lejdi Gage i prije nego što se ova pojavila.

Ali to je odlika GLUPIH ljudi - glup čovjek je pun sebe i misli da je u pravu, ne uviđa glupost onoga što priča. Što je gluplji to je samouvjereniji.

То је истина.

A njena publika ima razloga da se pohvali i da kaže: ja slušam Karleušu, šta, ona gostuje gde i novinari Vremena i ministri i profesori, što je ne bih slušala.

Ја баш волим што људи попут ње одвлаче већину музичке публике на своју страну. Добра музика ионако није за жгадију, већ за 5% људи са умећем слушања музике.

Ja bi se pario sa JK bez ikakvih problema i predrasuda, DzS i DC ne bi ni u ludilu.

A jes vučeš ti sa Štulićem, taj lik je meni veći Cukić i od samog Cukića.

Njega sam pomenuo jer je poznat kao egocentrik.

Цукић може Штулићу само тата да буде по музичком умећу, а и по гласовним могућностима.

A JK može da mu bude mama po znanju engleskog jezika i jezičkim mogućnostima.

Postoje dve mogućnosti:

ili je JK zaista patološki narcisoidna i za neke stvari retardirana

ili je ona prosto krajnje proračunata, hladnokrvna poslovna žena, bez kompromisa, koja sve radi smišljeno sa jedinim ciljem što veće popularnosti i profita. A SVE, APOSOLUTNO SVE NJENE IZJAVE I NJEN KOMPLETAN NASTUP SU DIO PROIZVODA I DIO MARKETINGA. SMIŠLJENA TAKTIKA. Ona ne priča ono što misli, nego ono što smatra DA ĆE OSTVARITI ZA NJU NAJPOVOLJNIJI MARKETINŠKI EFEKAT, NAROČITO NA NJENU CILJNU GRUPU. Ili možda priča ono što su joj marketinški stručnjaci koji sa njom rade rekli da priča.

A JK može da mu bude mama po znanju engleskog jezika i jezičkim mogućnostima.

Ћути, Штулић преводи старогчке епове, то га вади. xD

I narcisoidnost i "ja sam najvažnija osoba u Srbiji" i njeni politički stavovi, sve je to dio proizvoda namjenjenog njenoj ciljnoj grupi. Sve što radi radi radi marketinškog efekta, s ciljem ISKLUČIVO profita i popularnosti.

A vrlo je moguće i da je neke nevladine organizacije guraju (i finansiraju) da bi širila njihovu ideologiju.

"Гласовне могућности" Џими?! Ахахахах!!!
Нек се јебу гламери!!!
Ко је боље НАСЛИКАО песму од овога? А? Ко?
Човек није певач нег' уметник.
ЕДИТ: http://www.youtube.com/watch?v=MK5EpNTbmRs

Ћути, Штулић преводи старогчке епове, то га вади. xD

A JK prepjevava turske pjesme.

Ili možda priča ono što su joj marketinški stručnjaci koji sa njom rade rekli da priča.

Апсолутно. Нико се није леба најео од искрености и постао популарана тако што је говорио оно што мисли.

Мислим, шта њеној публици значи да ли ће се она изјаснити за Битлсе или Стонсе, кад њена публика нема никакву, или има једва магловиту представу о томе шта су Битлси и Стонси? Наравно да ће рећи Лејди Гага. Тако утврђује свој статус идола људима којима је у исто време и Лејди Гага идол, а то је управо публика на коју она пуца.

Човек није певач нег' уметник.

Јесте, то су ти уметници. Као Милан Младеновић. :))

Полако проничемо у срж ових културолошких феномена. :))

Sinoć sam 2 sata pričao sa ribom kojoj je JK idol.Pošto je bila dobra pička nisam mogao da joj kažem da je glupa i da odjebe...

Lejdi Gaga je poslala svoju mesnatu haljinu gladnoj djeci u Džibutiju, poslije dodjele nagrada.

Jasno ko dan Džimi. 100% si u pravu, i žalosno je što je tako.

Sinoć sam 2 sata pričao sa ribom kojoj je JK idol.Pošto je bila dobra pička nisam mogao da joj kažem da je glupa i da odjebe...

Ето још једног културолошког феномена. И људима који не спадају у публику Јелене Карлеуше је потребна публика Јелене Карлеуше, да би имали шта да јебу.